Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Łopatki do serwowania

Łopatki do serwowania ciast są bardzo popularnym narzędziem w każdej cukierni, restauracji czy gospodarstwie domowym. Ważne jest jednak by łopatka wybrana przez nas w stu procentach spełniała swoją funkcję i była dobrze wyprofilowana. Łopatki do serwowania najczęściej wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej dzięki czemu są one bezpieczne i odporne na wszelkie zarysowania i uszkodzenia.

Filtruj według

Łopatki do serwowania idealnie sprawdzą się przy podawaniu tortu lub różnego rodzaju tart i ciasteczek. Lecz nie są one tylko przeznaczone do słodkich wypieków. Nierzadko łopatki do serwowania są wykonane w taki sposób by ich jedna część była gładka, a druga ząbkowana, jeśli zaszłaby potrzeba pokrojenia ciasta lub słonej przekąski.

Łopatki do serwowania bez problemu możemy myć w zmywarkach. Nie są one narażone na uszkodzenia lub zarysowania. Łopatki do serwowania szczególnie przydadzą się podczas przyjęcia lub bankietu. Dzięki temu bez problemu będziemy mogli serwować ciasto.

Jeżeli Twoja restauracja, cukiernia lub gospodarstwo domowe nie są zaopatrzone w łopatki do serwowania, koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny Agusto. Tam będziesz mieć szeroki wybór wszelkiego rodzaju narzędzi i wyposażenia zarówno do gospodarstwa domowego jak i restauracji, czy baru.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się