Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szafy chłodnicze i mroźnicze

Szafy chłodnicze i mroźnicze to bardzo popularne i niemal niezbędne urządzenia, mające zastosowanie na zapleczach lokali gastronomicznych. Kuchnie restauracji, hoteli, jadłodajni, barów, pizzeri i bufetów zazwyczaj zaopatrzone są w te profesjonalne urządzenia, których zastosowanie pozwala na dłuższe przechowywanie żywności bez utraty jej świeżości, co jest wymagane w świadczeniu wysokiej jakości usług gastronomicznych.

Filtruj według

Szafy chłodnicze można zaliczyć do grup urządzeń magazynowych z wcześniej już wspomnianych przyczyn. Ich podziału natomiast dokonuje się biorąc pod uwagę ich przeznaczenie, rodzaj czynnika chłodzącego, materiał z którego są wykonane, konstrukcje komór, zakres temperatury w których pracują lub po prostu pojemność. Jednak najczęstszym czynnikiem branym pod uwagę jest zakres temperatur, gdyż zależna jest ona od produktów, jakie będą przechowywane w urządzeniu.

Pod tym względem szafy dzielą się na te do uniwersalnego przechowywania, chłodnicze i mroźne szafy piekarnicze, mroźnicze szafy do branży lodziarskiej, szafy dwutemperaturowe oraz chłodnicze szafy na ryby lub szafy chłodniczo-mroźnicze. Posiadają one co najmniej dwie komory, które pozwalają na przechowywanie dwóch rodzajów żywności w zależności od wymaganej, niskiej temperatury (np. komora chłodnicza i komora mroźnicza). Taki podział pomaga szczególnie, gdy w kuchni lokalu nie ma zbyt dużo miejsca, a potrzebujemy zarówno urządzenia chłodniczego jak i mroźniczego. Jedna szafa posiada obie komory co pozwala zaoszczędzić miejsca. Jeśli natomiast potrzebujemy więcej miejsca do zamrażania lub chłodzenia żywności, to śmiało możemy sięgnąć na dwa osobne produkty, które swoją pojemnością zaspokoją wymagania każdego konsumenta. Te urządzenia z pewnością przydadzą się w rozwijających się lokalach gastronomicznych, ze względu na swoją użyteczność magazynowania świeżej żywności. Szeroki asortyment pozwoli natomiast wybrać produkt, który spełni oczekiwania co do pojemności, temperatur, lub ilości komór.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się