Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Stoły chłodnicze i mroźnicze

Stoły mroźnicze i chłodnicze to jedne z urządzeń gastronomicznych służących do przechowywania produktów w obniżonych temperaturach. Ich budowa zazwyczaj jest zbliżona. Kilka szafek z osobnymi drzwiczkami, stół wykonany ze stali nierdzewnej bądź granitowy, oraz agregat boczny lub dolny/podłogowy, który zapewnia chłodzenie tego wysokiej jakości urządzenia.

Filtruj według

Stoły chłodnicze dostępne są na rynku w różnych możliwych opcjach, lecz najczęściej są to dwudrzwiowe, lub trzydrzwiowe produkty. Jednak można znaleźć również takie, które będą miały jakieś dodatkowe rozwiązania jak zlew, nadstawa sałatkowa, czy szklane drzwi. Stoły chłodnicze i mroźnicze występują w różnych pojemnościach, mieszczących się w granicach od 200 do 600 litrów, co daje możliwość dostosowania produktu pod konkretny lokal w zależności od posiadanej przestrzeni do dyspozycji.

Materiały z jakich są stworzone, czyli stal nierdzewna oraz czasami granitowy blat, to wysokiej klasy tworzywa, które wykazują zaskakująco dobrą odporność na działanie czynników zewnętrznych, co gwarantuje długie użytkowanie bez większych problemów z urządzeniem. Stoły chłodnicze czasami posiadają szklane drzwiczki, które są zazwyczaj zabiegiem designerskim i nie wnoszą jakiejś większej różnicy w użytkowaniu.

Stoły mroźnicze natomiast posiadają jedynie pełne, stalowe drzwiczki ze względu na bezpieczeństwo, gdyż w środku panuje temperatura, która mogłaby negatywnie wpłynąć na szklaną powierzchnie. Skutkiem tego mogłyby być pęknięcia lub nawet całkowite ich zniszczenie.

Urządzenia chłodzące są niezbędnym i podstawowym wyposażeniem lokali gastronomicznych takich jak restauracje, fast foody, kawiarnie czy hotele.

Stoły chłodnicze i mroźnicze generalnie ułatwiają prace kucharzy, gdyż dzięki właśnie takim produktom ich praca nabiera tempa i są w stanie przygotowywać potrawy znacznie szybciej. To natomiast wpłynie na zadowolenie klientów oraz odbiór dań. Jeśli więc szukasz urządzeń chłodniczych najwyższej jakości to zapraszamy na naszą stronę. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się