Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Witryny gastronomiczne

Myśląc o kawiarni w głowie zazwyczaj mamy obraz kawy, ciastek, lodów i tortów pięknie wyeksponowanych przed naszymi oczami. Możemy więc wybierać między ciastami, które widzimy. To właśnie dzięki witrynom gastronomicznym, które skonstruowane zostały właśnie z myślą o tym, by klienci mieli wgląd na pyszności, które będą chcieli zamówić. Takim sposobem te urządzenia stały się niemal niezbędne w tego typu lokalach, a ich uniwersalność pozwala je wykorzystywać zarówno w kawiarni, jak i barze, restauracji, fast foodach a nawet pizzeriach.

Filtruj według

Ich konstrukcja jest bardzo prosta, gdyż jest to oszklone urządzenie chłodnicze, które generują odpowiednią temperaturę, potrzebną do tego, by produkty spożywcze zachowały swoją świeżość na dłużej, nie roztopiły się, lub też po prostu nie zepsuły. Witryny gastronomiczne dzielimy ze względu na przeznaczenie, pojemność oraz wielkość, gdyż to właśnie te czynniki wpływają na to, do jakiego lokalu będą nadawały się konkretne urządzenia.

Dobrym przykładem są tu małe witrynki ekspozycyjne, których konstrukcja jest pół-kulista. Daje to możliwość zaprezentowania małych potraw takich jak przystawki lub torciki. Takie urządzenia nadają się głównie do kawiarni i restauracji, gdzie ich ekspozycja ma zastosowanie.

Innymi witrynami z jakimi państwo mogą się spotkać to duże witryny, w których zazwyczaj przechowuje się duże torty bądź napoje. W takich urządzeniach pojemność jest znacznie większa, dzięki czemu ich zastosowanie jest ma znacznie szerszy zakres niż tych wcześniej wspomnianych. Te witryny również są chłodzone. Każde urządzenie jest wyposażone w elektroniczny wyświetlacz ukazujący temperaturę panującą w środku. Takim sposobem użytkownik ma stałą możliwość kontrolowania temperatury.

Witryny gastronomiczne są stworzone z najwyższej jakości materiałów, które wykazują ogromną odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Jeśli więc szukasz ekspozycyjnych urządzeń chłodniczych, które spełniają standardy jakości oraz higieny, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz produkty idealnie dopasowane do twoich wymagań.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się