Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Nadstawy chłodnicze

Nadstawy chłodnicze to wysokiej jakości urządzenia należące do zakresu wyposażenia gastronomicznego restauracji. Służą one do przechowywania produktów żywnościowych, które potrzebują obniżonej temperatury, by nie psuły się zbyt szybko i zachowały tym samym swoje walory smakowe oraz apetyczny wygląd.

Filtruj według

Nadstawy oraz nadstawki chłodnicze dzielimy ze względu na ilość dostosowanych pojemników oraz konkretne wymiary. Wyróżnia się również dwie główne grupy: nadstawki z szybą oraz nadstawki z pokrywą. Te pierwsze cechują się przeszkloną przednią częścią, dzięki czemu klienci mogą zobaczyć oferowane pożywienie. Takie nadstawy często wykorzystywane są w różnego rodzaju lokalach oferujących tak zwane jedzenie „na wagę”, gdzie w konkretnych pojemnikach widnieją konkretne potrawy, które klient może wybrać i w zależności od zasad panujących w lokalu: albo sam sobie nakłada, albo robi to pracownik. Nadstawy z pokrywą natomiast różnią się tym, że zamiast szyby posiadają pokrywę, która służy do zamknięcia urządzenia. Tego typu nadstawy idealnie pasują do kuchni, gdzie kucharze mają łatwy i szybki dostęp do produktów wymagających odpowiedniej temperatury.

Do produkcji tych urządzeń wybierane są najwyższej jakości materiały. Stal nierdzewna, dzięki której użytkowanie tego produkty będzie naprawdę bardzo długie. W przypadku nadstaw oszklonych szyba wyprodukowana jest ze szkła hartowanego, które daje gwarancje wytrzymałości, co z pewnością przyda się w lokalach typu „jedzenie na wagę”, gdyż często zdarza się, że klienci przypadkowo w nie uderzają. Ilość pojemników zależna jest od długości i głębokości urządzenia, toteż każdy jest w stanie wybrać produkt idealnie dopasowany do dysponowanego przez nas miejsca. Mały lokal potrzebuje naturalnie mniejszej nadstawy, więc cztero-pojemnikowa powinna absolutnie wystarczyć. Jeśli natomiast restauracja jest spora, to istnieją urządzenia, które posiadają nawet do dziewięciu komór chłodzących, co z pewnością zaspokoi potrzeby dużego lokalu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się