Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Lodówki gastronomiczne

W każdym lokalu gastronomicznym muszą znajdować się urządzenia chłodnicze, które pozwolą przechowywać żywność w niskiej temperaturze. Jednymi z takich urządzeń są lodówki gastronomiczne, które zostały stworzone z myślą o wyposażeniu kuchni w takich lokalach jak restauracje, bary, kawiarnie, pizzerie i wiele innych. Nie da się magazynować produktów wymagających niskich temperatur bez urządzeń chłodniczych, gdyż te po prostu szybko się zepsują.

Filtruj według

Lodówki gastronomiczne służą do przechowywania najróżniejszych produktów zapobiegając ich psuciu, zachowują ich świeżość i pomagają gromadzić wszystkie najpotrzebniejsze produkty żywnościowe w jednym miejscu. Jest wiele urządzeń chłodniczych lub mroźniczych, które stworzone są w zależności od potrzeb konsumenta.

Takim sposobem znajdziemy szafy, stoły, gabloty, witryny i nadstawy chłodnicze, które służą do magazynowania i przechowywania żywności w odpowiednich warunkach tj. temperatura oraz czystość i higiena, bez której nie obejdzie się żadna szanująca się restauracja. Są również mniejsze lodówki gastronomiczne, których przeznaczenie jest skierowane stricte pod jeden produkt.

Dobrym przykładem jest tu lodówka na mleko, której zastosowanie jest zawarte już w samej nazwie. To urządzenie chłodnicze jest skonstruowane w taki sposób, by temperatura panująca w środku była najodpowiedniejsza dla tego właśnie, ukrytego wewnątrz, produktu. Ma ona również agregat zamontowany zazwyczaj z tyłu, który odpowiada za odpowiednie schładzanie komory chłodniczej. Takie urządzenia świetnie nadają się do różnego rodzaju kawiarni, które takim gadżetem mogą pokazać zaangażowanie w swoją branże.

Wszystkie lodówki gastronomicznepodstawowym wyposażeniem lokali gastronomicznych. Jeśli więc szukasz idealnej do swojej restauracji, pizzerii, hotelu, baru czy bufetu lodówki, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz produkty, które zaspokoją twoje oczekiwania.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się