Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szybkoschładzarki szokowe

Do odpowiedniego schłodzenia potraw potrzebny jest czas, szczególnie jeśli potrawy są w temperaturze choćby pokojowej. Niestety praca w restauracji wiąże się z nieustannym brakiem czasu, gdyż co chwile trzeba wydawać następnne potrawy, myć zalegające naczynia i przygotowywać kolejne desery. Najlepsi producenci wyposażenia lokalów gastronomicznych stworzyli na tę potrzebę urządzenia jakimi są szybkoschładzarki szokowe, które w bardzo krótkim czasie zamrożą potrzebne produkty. Dzięki wyjątkowym właściwościom te urządzenia nadadzą się do każdego lokalu gastronomicznego.

Filtruj według

Szybkie ochładzanie i mrożenie potraw to niezbędny czynnik restauracji, barów i hoteli. Odpowiednio niska temperatura pozwala na zamrożenie produktów żywnościowych nawet w półtorej godziny, dzięki czemu ich świeżość zostanie znacznie wydłużona.

Konstrukcja tego urządzenia jest zazwyczaj zbliżona do innych jego egzemplarzy. Jest to komora, w której zachodzi proces mrożenia produktów, oraz niżej zamieszczony agregat, który odpowiedzialny jest za podtrzymywanie konkretnej temperatury, panującej we wcześniej wymienionej komorze. Wszystko to jest kontrolowane za pomocą bardzo prostego interfejsu elektronicznego. To właśnie w nim sprawdzimy temperaturę, ustawimy konkretny tryb i wiele innych.

Urządzenia te stworzone są z najwyżej jakości materiałów wykazujących odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Szybkoschładzarki szokowe to urządzenia bardzo przydatne i niemal niezbędne w wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych. Dzięki nim jesteśmy w stanie w szybki i łatwy sposób zmrozić produkty żywnościowe w taki sposób, by nadawały się do późniejszego odmrożenia i przygotowania lub spożycia. Ich pojemność jest różna, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć odpowiednie urządzenie do swojego lokalu.

Jeśli więc szukasz wysokiej klasy szybkoschładzarki szokowej stworzonej z najwyżej jakości materiałów, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz produkt spełniający twoje oczekiwanie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się