Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Wytwornice do lodu

W każdym lokalu gastronomicznym serwuje się słodkie napoje z lodem, lub szampana, który skąpany jest w metalowym pojemniku wypełnionym właśnie lodem. Producenci niezbędnego wyposażenia gastronomicznego produkują urządzenia, które idealnie nadają się do takiego zastosowania. Są to wytwornice do lodu, które produkują go w szybki, bezpieczny i bardzo wygodny sposób.

Filtruj według

Ich konstrukcja jest bardzo prosta, lecz warto ją znać. Przeważnie w środkowej części posiadają komorę, która magazynuje generowany lud, by móc szybko i przystępnie wydobyć go z urządzenia. Agregat natomiast znajduje się pod komorą, gdyż odpowiada on, za niską temperatura, która pozwala na wewnętrzną produkcję lodu.

Oczywiście w zależności od potrzeb produkowane są różne pojemności wytwornic do lodu, dzięki czemu każdy konsument znajdzie urządzenie idealnie pasujące do lokalu i przestrzeni jaką dysponujemy.

Materiały użyte do ich produkcji, to bez wątpienia najwyżej jakości stal nierdzewna, która przeszła wiele testów wykazujących niesamowitą odporność na wszelkiego rodzaju, szkodliwe czynniki zewnętrzne. Daje to gwarancje długiego użytkowania z urządzenia, oczywiście w należyty sposób. Na rynku istnieją zarówno wytwornice, których konstrukcja pozwala na ich zabudowę, oraz takie, które nadają się na osobne ich ustawienie.

Panel sterowania tych urządzeń jest prosty, szybki i intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu w krótką chwilę jesteśmy w stanie użyć elektronicznego interfejsu, by włączyć, zmienić temperaturę, lub zatrzymać wytwarzanie lodu. Wytwornice do lodu są niezbędne szczególnie w restauracjach typu fast food, które oferują schłodzone napoje za pomocą kostek lodu. Restauracje również nie obejdą się bez tego typu urządzeń ze względu na alkohole, które potrzebują niskiej temperatury, by ich walory smakowe pozostawały intensywne nawet po otwarciu butelki.

Jeśli szukasz tak podstawowego wyposażenia restauracji, jakim są wytwornice do lodu, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz urządzenia spełniające twoje oczekiwania.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się