Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Schładzarki na odpady

W każdym lokalu gastronomicznym, przy natłoku pracy i wydawaniu kolejnych potraw, tworzy się masa odpadów żywnościowych. Rodzi się tu pytanie, gdzie takie rzeczy są przetrzymywane? Wyposażenie branży gastronomicznej posiada produkt, który jest stworzony z myślą o należytym przechowywaniu odpadów. Schładzarki na odpady to urządzenia chłodnicze, które służą do przechowywania odpadów organicznych powstałych podczas przygotowywania potraw w restauracji.

Filtruj według

W schładzarce odpady powinny znajdować się, aż do czasu ich ostatecznej utylizacji, gdyż dzięki temu wstrzymany zostaje proces rozwoju bakterii. To natomiast zapobiega ich rozkładowi (jest on wzmożony w trakcie okresu letniego), przez który wydzielają się nieprzyjemne zapachy. Schładzarki wystawiane są na sprzedaż zazwyczaj bez pojemnika, co należy pamiętać, gdyż trzeba będzie się zaopatrzyć w odpowiedni pojemnik o pojemności zbliżonej do tego, jaki oferuje urządzenie.

Konstrukcja schładzarki na odpady jest bardzo prosta. Składa się ona z komory chłodniczej, w której może zostać zamontowany kubeł na odpady. Drugą częścią jest natomiast agregat zamontowany na dole, lub z boku komory chłodniczej. Zapewnia on utrzymanie temperatury w zakresie (zazwyczaj) od 2 do 15 stopni. Urządzenia sterowane są zazwyczaj poprzez elektroniczny wyświetlacz, który pokazuje temperaturę panującą w komorze oraz pozwala na jej zmianę.

Cyrkulacja chłodnego powietrza zapobiega wydobywaniu się jakichkolwiek nieprzyjemnych zapachów, a wnętrze wolne od parowania pozwala jeszcze lepsze działanie podczas wysokich temperatur panujących w lecie. Jest to podstawowe i niezbędne wyposażenie lokalów gastronomicznych, które zapewnia higienę i czystość w miejscu pracy.

Schładzarki na odpady są stworzone z wysokiej klasy stali nierdzewnej, która wykazała wysoką odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne, co daje gwarancje długiego okresu użytkowania. Jeśli więc szukasz wysokiej klasy urządzenia chłodniczego na magazynowanie odpadów organicznych w swoim lokalu, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz to czego szukasz.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się