Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
Szerokość [mm]
Długość [mm]
wysokość [mm]
Pojemność zasobnika
Max wydajność kostkarki na dobę
Rodzaj kostki
Rodzaj chłodzenia
Filtruj

Kostkarki

W upalne dni każdy klient restauracji, baru, hotelu czy kawiarni oczekuje idealnie schłodzonego napoju, by jego pragnienie zostało ugaszone, a niska temperatura płynu ochłodziła rozgrzane ciało. Dla właściciela tych lokali najlepszym rozwiązaniem będzie kostkarka do lodu, która wyprodukuje własny lód, bez konieczności kupowania go w dużych opakowaniach i przechowywania w szafach chłodniczych. Kostkarki do lodu to urządzenia mroźnicze, które dzięki wbudowanemu agregatowi, w krótką chwilę wytworzą kostki lodu, które idealnie nadają się do wrzucenia do wcześniej przygotowanego napoju czy drinka.

Ich konstrukcja jest bardzo przystępna i dosyć mała, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się nawet w najmniejszym lokalu gastronomicznym. Komora znajdująca się w środkowej części urządzenia służy na magazynowanie, wytworzonego wcześniej w urządzeniu lodu. Pojemność zasobnika jest zależna od wielkości urządzenia, lecz przeważnie jest to w granicach od 2 do 6 kilogramów. W dolnej części kostkarki znajduje się natomiast agregat, który stanowi podstawową zawartość urządzenia, gdyż bez niego nie mogłoby dochodzić do wytwarzania niskich temperatur, potrzebnych do produkcji lodu. O wymagających klientach, którzy zwracają również uwagę na nowoczesność, producenci również pomyśleli.

To właśnie dzięki nim możemy wybierać spośród kostkarek, które oferują przeróżne kształty generowanego lodu. Od czopków, poprzez sześciany, na kulkach kończąc. Taki design pozwoli na przygotowanie ciekawego drinka, który będzie przyciągał wzrok zarówno kolorystyką, jak i kształtami widniejącymi w środku szklanki. Kostkarki są niemal niezbędnym wyposażeniem lokali gastronomicznych, szczególnie w lecie, kiedy temperatury są naprawdę wysokie, a każdy klient marzy o tym, by móc się ochłodzić zimnym napojem.

Jeśli szukasz urządzeń do wytwarzania lodu, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy szeroki asortyment kostkarek i innych produktów z działu wyposażenia gastronomicznego restauracji.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się