Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szafy chłodnicze

Wśród niezbędnych elementów wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego szafy chłodnicze, czyli profesjonalne lodówki są priorytetem. Tego rodzaju urządzenia służą do bezpiecznego przechowywania półproduktów i produktów spożywczych wykorzystywanych w gastronomii jak również w sklepach.

Jeśli szafy chłodnicze zostały prawidłowo wybrane i uwzględniają specyfikę prowadzonej działalności bardzo ułatwiają zarządzanie gospodarką świeżych produktów. Dzieje się tak dlatego, że to one znacząco przedłużają trwałość artykułów. Dzięki schładzaniu świeżość zachowuje nabiał, mięso, warzywa, a także owoce.

Filtruj według

Z pewnością wielkość jest tą cechą, która odróżnia szafy chłodnicze od zwykłej lodówki. Szafy różnych producentów różnią się nie tylko wielkością, ale też materiałem, z którego je wykonano. Co do samej wielkości to jest ona bardzo istotna, gdyż w większej szafie mamy ułatwione zadanie dzielenia poszczególnych grup produktów na strefy i możemy je przechowywać zgodnie z przepisami. Przy wielu półkach i swobodnym rozlokowaniu artykułów możemy też lepiej kontrolować stan zapasów.

Jeśli zaś chodzi o bardzo istotną kwestię, jaką są materiały służące do produkcji szaf, to wybrani przez nas producenci zdecydowanie korzystają z bardzo trwałej i przeznaczonej do bardzo intensywnego użytku stali nierdzewnej. Ponadto szafy z naszej oferty są bardzo rzetelnie wykonane i mają bardzo dokładne wykończenie.

Szafy chłodnicze przeznaczone do gastronomii wyróżnia także możliwość regulowania temperatury pracy komory tj. zakres od -2°C do +8°C. Mechanizm chłodzenia w szafie chłodniczej nie jest skomplikowany i w zasadzie to 2 elementy. Pierwszy z nich, czyli skraplacz, który ma dopracowaną konstrukcję i zapobiega zaleganiu brudu i kurzu.

Drugi to parownik wraz z wymuszonym obiegiem powietrza. Dodatkowo jest on pokryty powłoką antykorozyjną. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że nasze nowoczesne szafy chłodnicze są wyposażone w system automatycznego odszraniania, co oznacza oszczędność energii i redukuje obciążenie kompresora. Warto podkreślić, że w szafach chłodniczych wybranych przez nas producentów, takich jak Asber, RM Gastro czy też Stalgast zastosowano nowoczesne czynniki chłodzące: R290, R600a jak również R404a. Są one zgodne ze wszelkimi regulacjami i nie generują efektu cieplarnianego.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się