Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szafy mroźnicze

Szafy mroźnicze to wysokiej klasy urządzenia zaprojektowane z myślą o tym, by zapewnić najlepsze wyposażenie gastronomiczne restauracji. Wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, by służyły wiele lat mrożąc produkty, które potrzebują być przechowywane w niskich temperaturach.

Filtruj według

Szafy dzielimy ze względu na pojemność, materiały z jakich zostały wykonane, przeznaczenie branżowe oraz konkretne temperatury. Dzięki takiemu podziałowi możemy szybko odnaleźć produkt, który nas interesuje. Są to m.in. szafy mroźnicze przeszklone, które idealnie sprawdzają się w różnego rodzaju kawiarniach, gdzie wyroby lodowe chłodzą się zachowując swoją formę. Następnie klient może sprawdzić czy dany puchar lodowy go interesuje. Jest to znaczne ułatwienie zarówno dla konsumentów jak i pracowników, gdyż jedni i drudzy mają wgląd na proponowany produkt.

Dzięki podziale na pojemność natomiast możemy dobrać urządzenie do lokalu jakim dysponujemy. Jeśli potrzeba nam małej szafy mroźniczej ze względu na dysponowanie małą ilością miejsca, to te o pojemności 120 czy 200 litrów idealnie wkomponują się w przestrzeń do jakiej jej potrzebujemy. Jeśli natomiast dysponujemy większą ilością miejsca, to w asortymencie znajdą państwo szafy o dużych pojemnościach 400, 500 a nawet 600 litrów. Różnica między szafą chłodzącą a mrożniczą jest taka, że w pierwszej umiejscowimy produkty, które potrzebują jedynie schłodzenia i przechowania na jakiś czas w obniżonej temperaturze.

Drugie urządzenie natomiast zapewnia głębokie mrożenie, co pozwoli zamrozić mięso, lody, owoce morza oraz warzywa. Tak przygotowane produkty są w stanie długo czekać, by zostały użyte nie tracąc przy tym żadnych wartości odżywczych oraz walorów smakowych. Takie rozwiązanie pozwala nie marnować żywności, lecz jedynie ją zachować na późniejsze wykorzystanie. Szafy mroźnicze są świetnym urządzeniem, które jest niemal niezbędnym wyposażeniem każdego zakładu gastronomicznego takiego jak hotel, restauracja, lodziarnia, kawiarnia czy pizzeria.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się