Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szafy chłodniczo-mroźnicze

Szafy chłodniczo-mroźnicze to urządzenia zaprojektowane z myślą o zapewnieniu jak najwyższej jakości wyposażenia gastronomicznego. Łączą one w sobie zarówno komorę, która służy do schładzania produktów takich jak nabiał, wędliny, czy napoje oraz komorę mroźniczą, której zadaniem jest głęboko zmrozić produkty, w celu późniejszego ich odmrożenia. Taka konstrukcja pozwala na łatwy dostęp do wielu produktów magazynowanych w jednym urządzeniu.

Filtruj według

Szafy chłodniczo-mroźnicze dzielone są ze względu na ilość komór, oraz pojemność danej szafy, co pozwala wybierać między wieloma produktami, które swoim zróżnicowaniem będą w stanie zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. Urządzenia najczęściej posiadają dwie komory, dzielące się na chłodniczą oraz mroźniczą lecz w zależności od wymagań istnieją również wielokomorowe szafy, które posiadają np. dwie komory chłodnicze oraz jedną mroźniczą lub na odwrót. Takie rozdysponowanie miejscem do magazynowania pozwala na bardziej szczegółowe zarządzanie żywnością, ze względu na różne temperatury, które panują w poszczególnych komorach, co z pewnością ułatwi prace kucharzom.

Warto również wspomnieć, że szafy chłodniczo-mroźnicze stworzone są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co pozwoli na korzystanie z nich bardzo długi czas, bez niepożądanych zniszczeń. Pojemność tych urządzeń natomiast bywa różna, można znaleźć szafy chłodniczo-mroźnicze, które mają zaledwie 300 czy 400 litrów pojemności na komorę, ale również takie, które posiadają 800, a nawet 1000 litrów na komorę. Takie urządzenia świetnie sprawdzają się w kuchni hotelu, restauracji, pizzerii, a nawet kawiarni, gdyż w asortymencie pojawiają się szafy przeszklone. Plusem takiej szafy jest z pewnością jej design, który pozwala na to, by w ciekawy sposób pokazać klientom wyroby, które powinny być przechowywane w niskich temperaturach. Konsument ma dostęp do spojrzenia na produkt, zanim go kupi, a kelner nie ma problemu z jego znalezieniem. Szafy chłodniczo-mroźnicze to urządzenia niezbędne w branży gastronomicznej.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się