Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Szafy do wina

Szafy do win to urządzenia chłodnicze skonstruowane, z myślą o odpowiednim przechowywaniu i eksponowaniu alkoholi w idealnie dostosowanej temperaturze. Stworzone są ze stali nierdzewnej różnego koloru, co zapewnia długi okres użytkowania. Przeszklone drzwiczki oraz oryginalne designy pozwolą na dopasowanie urządzenia do każdego lokalu gastronomicznego.

Filtruj według

Szafy do win mają wbudowany system chłodzący, co pozwala na przechowywanie trunków w najlepszej dla nich temperaturze. Dzięki temu zachowują wszystkie walory smakowe. Szafy do win dzielone są ze względu na pojemność oraz strukturę. Jeśli nie dysponują państwo zbyt dużą powierzchnią lub szukają czegoś, co mogłoby stać przy barku, to istnieją szafy posiadające małe pojemności, takie jak 151 czy 155 litrów. Idealnie wpasują się one w niewielki barek, a klient będzie miał wgląd na serwowane przez kelnerów trunki.

Posiadanie dużej ilości miejsca do dyspozycji, oraz wiele alkoholi w asortymencie również nie musi być problemem, gdyż szafy do win produkowane są również z komorami, które mają znacznie więcej pojemności. Dobrym przykładem są tutaj produkty posiadające np. 450, 600 czy nawet 660 litrów pojemności. W szafy do win wbudowane są odpowiednie wyprofilowane regały, które w zależności od szerokości szafki zmieszczą wiele butelek alkoholi, bezpiecznie je stabilizując, dzięki wyżłobieniom, które zostały zaprojektowane z zachowaniem odpowiednich standardów.

Urządzenia chłodnicze o tak wysokiej jakości są niemal niezbędne, w każdej restauracji, która liczy się z tym, że odpowiednie podanie alkoholu wymaga stosownej temperatury trunku oraz odpowiedniej prezentacji, by klient był w stanie na właśnie oczy ujrzeć butelkę, przed jej kupieniem. Szafy do win są wyposażeniem gastronomicznym restauracji, hoteli, barów, pubów oraz kawiarni. Jest to uniwersalny sprzęt wysokiej jakości. Jeśli szukają państwo właśnie takiego rozwiązania, by móc przechowywać alkohole w odpowiednich warunkach, to nasz asortyment pozwoli wybrać idealnie dostosowane do państwa potrzeb urządzenie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się