Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Stoły chłodnicze

Stoły chłodnicze to produkty należące do grupy wyposażenia gastronomicznego restauracji. Te urządzenia utrzymują odpowiednio niską temperaturę, która potrzebna jest do przechowywania żywności takiej jak nabiał, wędliny, warzywa i wiele innych, by te mogły zachować swoją świeżość na dłużej.

Filtruj według

Konstrukcja stołu chłodniczego zazwyczaj jest zbliżona. Stworzone są z najlepszej jakości stali nierdzewnej, która w wielu próbach i eksperymentach wykazała bardzo wysoką odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Daje to gwarancje długiego użytkowania produktu oraz niezawodności. Stoły chłodnicze zazwyczaj posiadają dwie lub trzy pary drzwiczek, które wykonane są pełne, wykonane ze stali, lub też szklane, co zdarza się dosyć rzadko i jest bardziej designerskim zabiegiem, który nie ma konkretnego wpływu na użytkowanie. Za drzwiczkami znajdują się komory, które często posiadają wgłębienie na pojemniki lub regały, by kupując akcesoria – można było wybrać co ma znajdować się w szafce. Obok lub pod szafkami instalowany jest agregat, którego zadaniem jest schładzanie stołu.

Temperatura w tych urządzeniach kontrolowana jest za pomocą czujników temperatury. Ta natomiast może być zmniejszana lub zwiększana w zakresie wybranym przez producenta. Najczęściej jest to od -2 do +8 stopni. Stoły chłodnicze umożliwiają przechowywanie produktów żywnościowych w obniżonych temperaturach, dzięki czemu ich świeżość i walory smakowe pozostają niezmienne. Zapewnia to możliwość szybszego wykonania potraw przez kucharza.

Higiena pracy również zostanie nienaganna, gdyż stoły chłodnicze spełniają wszystkie standardy jakości oraz czystości. Stoły chłodnicze produkowane są w różnych pojemnościach, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie produkt, który idealnie pasuje do jego lokalu. Ich pojemności mieszczą się w granicach od 200 do 600 litrów co daje spory zakres do wyboru.

Jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu chłodniczego do swojego lokalu gastronomicznego, to stoły chłodnicze będą idealnym wyborem.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się