Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Stoły mroźnicze

Stoły mroźnicze to urządzenia chłodzące należące do wyposażenia gastronomicznego. Służą do utrzymania niskich temperatur, by można było w nich przechowywać żywność, która potrzebuje głębokiego zmrożenia do zachowania świeżości na dłużej.

Filtruj według

Konstrukcja stołów mroźniczych nie różni się zbytnio od stołów chłodniczych. Zawiera dwie lub trzy drzwiczki, za którymi znajdują się komory podtrzymujące niską temperaturę. Często w środku zostawione jest miejsce na inne akcesoria gastronomiczne takie jak pojemniki lub regały, by rozdysponować miejsce w komorach w taki sposób, w jaki chcemy. Same drzwiczki zawsze są pełne, gdyż tak niska temperatura musi być chroniona przez stalowe drzwi. Przeszklona powierzchnia mogłaby zostać szybko zniszczona.

Stoły mroźnicze wykonane są ze stali nierdzewnej, które jest bardzo odporna na wszelkie czynniki zewnętrzne, co daje gwarancje długiego użytkowania produktu. Komory znajdujące się w urządzeniu obniżają temperaturę do tej ustalonej przez producenta, lecz zakres ten zazwyczaj jest między -20 a -16 stopni.

Stoły mroźnicze są podstawowym i niezbędnym wyposażeniem każdego lokalu gastronomicznego ze względu na uniwersalność, która pozwala wykorzystać te urządzenia do magazynowania i przechowywania żywności, która wymaga niskich temperatur. Ponadto znacznie ułatwiają pracę kucharzom, gdyż w szybszym czasie są w stanie stworzyć potrawę, a co za tym idzie – zadowolenie klienta rośnie.

Stoły mroźnicze mają różną pojemność, co daje możliwość dostosowania urządzenia do lokalu małej gastronomi, bądź dużej restauracji, która ma do dyspozycji bardzo dużo przestrzeni. Zazwyczaj produkowane są w pojemnościach od 200 do 600 litrów. Stół mroźniczy może być wyposażony we własny agregat umiejscowiony pod szafkami, bądź obok nich, ale zdarza się również, że ma agregat przystosowany do podłączenia, co też jest dobrym rozwiązaniem.

Jeśli więc szukasz urządzenia głęboko mrożącego, które jednocześnie jest w stanie służyć jako stół, to zapraszamy do działu stołów chłodniczych i mroźniczych, gdyż na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się