Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Stoły sałatkowe

Stoły sałatkowe to urządzenia chłodnicze zaliczające się do wyposażenia gastronomicznego. Stworzone zostały z myślą o przechowywaniu produktów w odpowiednio niskiej temperaturze, dla zachowania walorów smakowych oraz, by dłużej pozostały świeże. Konstrukcja stołów sałatkowych zaprojektowana jest w taki sposób, by kucharz miał łatwy i szybki dostęp do wszystkich składników jakie znajdują się w urządzeniu.

Filtruj według

Stół wyposażony jest w komorę chłodzącą na pojemniki, które będą znajdować się w idealnym miejscu, by móc po nie sięgnąć bez wysiłku. Pojemność komór pozwala na pozostawienie w nich dużej ilości żywności a blat znajdujący się w niektórych egzemplarzach tuż przed pojemnikami, pozwala na swobodne racjonowanie, krojenie i przygotowywanie potraw.

Stoły sałatkowe mają różną pojemność dzięki czemu każdy klient znajdzie idealny dla siebie produkt, niezależnie od tego jak dużym lokalem gospodaruje. Pojemności są zależne od wymiarów konkretnych stołów. Materiały z jakich są stworzone to zazwyczaj wysokiej jakości stal nierdzewna lub chromowo-niklowa, która przeszła testy jakości i wykazuje bardzo wysoką odporność na wszelkie czynniki zewnętrzne, co dodatkowo potwierdza przydatność urządzenia, gdyż będzie służyć przez długi czas.

Zakres temperatur w stołach sałatkowych jest mniej więcej podobny, lecz ustalany przez producenta. Jest to zazwyczaj od 0 do 12 stopni. Ta temperatura idealnie nadaje się do przechowywania warzyw, wędlin i nabiału potrzebnego do komponowania sałatek z dobrze dobranymi, świeżymi produktami.

Urządzenia te sterowane są elektrycznie, dzięki czemu są bardzo łatwe, intuicyjne i szybkie w obsłudze. Posiadają wbudowany termometr, który będzie informował użytkownika o panującej w komorach temperaturze. Chłodzenie są powietrzem obiegowym.

Jeśli więc szukasz wysokiej jakości urządzenia chłodniczego, by przechowywać produkty żywnościowe w niskich temperaturach,dla zatrzymania ich świeżości, to stół sałatkowy będzie idealnym wyborem. Jest to podstawowe i niezbędne wyposażenie każdej restauracji.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się