Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Stoły do pizzy

Stoły do pizzy to niezbędna część wyposażenia gastronomicznego pizzerii. Są to urządzenia chłodnicze, które zostały wyprodukowane z myślą o szybkim, sprawnym i higienicznym przygotowaniu potraw, a w szczególności właśnie pizzy. Pozwalają one na przechowywanie produktów potrzebnych do dania w niskiej temperaturze, która jest wręcz wymagana, by produkty spożywcze takie jak warzywa, nabiał czy wędliny zachowały swoją świeżość na dłużej i nie psuły się zbyt szybko. Takie rozwiązanie pozwala, by kucharz mógł przygotowywać potrawy cały dzień, bez konieczności biegania co chwilę do szafy chłodniczej, po potrzebne mu produkty.

Filtruj według

Konstrukcje takich urządzeń są zazwyczaj do siebie zbliżone. Oczywiście w zależności od wymiarów, pojemności i ilości komór, będą większe, lub mniejsze, lecz sam koncept konstrukcji jest niemal identyczny. Agregat stołu do pizzy jest zazwyczaj umieszczony w jego dolnej części, ewentualnie z boku. W części środkowej zawarte są drzwiczki, za którymi znajdują się schłodzone komory. Na samej górze zaś znajdziemy blat to przygotowania potraw oraz zazwyczaj znajduje się również nadstawka. To właśnie w niej można umieścić pojemniki, które będą magazynować potrzebne kucharzowi produkty spożywcze.

Całość wykonana jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu urządzenie jest odporne na wszelakie szkodliwe czynniki zewnętrzne. Blat natomiast często wykonany jest z granitu, który tak jak i wcześniejszy materiał wykazuje niesamowitą trwałość. Jest to gwarancją długiej użyteczności produktu.

Warto również wspomnieć o zamontowanych urządzeniach, które wyświetlają temperaturę panującą w danych komorach. Stoły do pizzy to niesamowita wygoda i higieniczne miejsce pracy dla kucharza, gdyż urządzenia te spełniają wszystkie, nawet najwyższe standardy jakości i higieny pracy.

Jeśli więc szukasz wysokiej klasy wyposażenia do swojego lokalu gastronomicznego, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz urządzenie chłodnicze, które spełni wszystkie twoje oczekiwania.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się