Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Akcesoria do stołów

Każdy stół chłodniczy, mroźniczy, sałatkowy czy do pizzy jest sprzedawany bez wkładów, które zapewnią lepsze magazynowanie i łatwiejszą obsługę. Stąd powstały właśnie akcesoria do stołów chłodniczych, dzięki którym jesteśmy w stanie rozwiązać problem z brakiem dodatkowych półek, pojemników czy regałów. Wszystkie stworzone z najwyższej jakości materiałów, by zapewnić jak najlepszy komfort użytku, wytrzymałość i higienę pracy.

Filtruj według

Jednym z takich akcesoriów są półki, które idealnie pasują do wszelkiego rodzaju urządzeń chłodniczych, gdyż to właśnie dzięki nim będziemy w stanie układać i należycie magazynować produkty. Dzięki temu żadne miejsce się nie zmarnuje, a dobrze rozdysponowanie produktów ułatwi pracę kucharzowi i usprawni wydawanie potraw.

Kolejnym z akcesoriów bardzo przydatnych w gastronomi wszelkiego rodzaju, są pojemniki na różne produkty spożywcze. Począwszy od pojemników stworzonych z myślą o przechowywanie mięsa, po uniwersalne pojemniki, które świetnie nadadzą się na każde artykuły spożywcze.

Jedne z najpowszechniejszych tego typu produktów są pojemniki GN, które stworzone są ze stali nierdzewnej, a ich przeznaczenie jest ściśle związane z magazynowaniem żywności w gastronomii. Ich nazwa wzięła się od angielskiego „Gastro norm” . Są to standardowych rozmiarów pojemniki, wykorzystywane w każdym lokalu gastronomicznym. Produkowane są w różnych, aczkolwiek uniwersalnych rozmiarach, dzięki czemu nadadzą się do każdego urządzenia.

Wśród akcesoriów popularne są również pokrywy, na różnego rodzaju pojemniki, które pozwalają na zamknięcie produktów spożywczych, co dodatkowo gwarantuje ich ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Akcesoria do stołów i szaf chłodniczych to niezbędne wyposażenie gastronomiczne każdego lokalu, gdyż to właśnie one pozwalają jak najlepiej rozdysponować miejsce w urządzeniach takich jak stoły mroźnicze.

Jeśli szukasz takich produktów, to na naszej stronie z pewnością znajdziesz takie, które spełnią twoje oczekiwania. Każdy lokal gastronomiczny powinien być zaopatrzony w tak podstawowy asortyment.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się