Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Nadstawy z szybą

W każdej restauracji potrzeba urządzenia chłodniczego, które jednocześnie będzie obniżało temperatura produktów, które tego potrzebują, oraz będzie świetnie prezentowało żywność na nich ustawioną. Nadstawy z szybą są tego typu wyposażeniem. Stworzone z dokładnością, by mogły służyć nabywcom przez wiele lat.

Filtruj według

Posiadają hartowane szło, z którego zrobione jest oszklenie nadstawy, dzięki czemu odporne są na niepożądane urazy i zbicia. Szyba ma również na celu zapobieganie docieraniu do żywności chłodzonej - bakterii i zarazków - które może przypadkowo przenieść konsument lub pracownik. Nadstawy z szybą zapewniają dzięki temu najwyższą higienę oraz czystość w trakcie przyrządzania potraw w lokalu gastronomicznym. Urządzenia mają również wbudowane termometry elektryczne, które pokazują temperaturę, jaka panuje pod oszkloną komorą.

Nadstawy chłodnicze z szybą sprawdzają się w każdego rodzaju lokalach gastronomicznych ze względu na swoją uniwersalność co do przechowywania żywności. W restauracjach, mogą znajdować się tam warzywa potrzebne kucharzom do potraw. W hotelu można użyć jej, by schładzać przystawki, które najlepiej prezentują się w niskiej temperaturze, a ich walory smakowe dzięki niej są zachowane.

Należy również wspomnieć, że nadstawy z szybą pozwalają na wgląd do przechowywanych w nich produkty co znacznie ułatwi pracę kucharzom, gdyż od razu będą mogli sięgnąć po wcześniej zauważony produkt. Urządzenia tego typu często można zauważyć w różnego rodzaju restauracjach fast food, które oferują w szybkim czasie, dobrze przygotowany posiłek. To właśnie nadstawy stołowe pozwalają na szybki wybór żywności, która znajdzie się m.in. w kebabie, kanapce czy burgerze. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie komponowanie pełnowartościowych posiłków.

Jeśli więc szukasz urządzeń chłodniczych do utrzymywania żywności w odpowiedniej temperaturze oraz chcesz by mogły one prezentować się najlepiej jak mogą to nadstawy z szybą będą idealnym rozwiązaniem. Są one niezbędne przy prowadzeniu wysokiej klasy lokalów, które stawiają na smaczne i dobrze wydane potrawy.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się