Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Nadstawy z pokrywą

Nadstawy chłodnicze z pokrywą to urządzenia z grupy wyposażenia gastronomicznego różnego rodzaju lokali. Stworzone z myślą o przechowywaniu i utrzymaniu świeżości produktów takich jak wędliny, warzywa, sery czy inną żywność, która wymaga odpowiednio niskiej temperatury, by zachowała swoje wszystkie walory smakowe. Urządzenia te generują konkretny chłód, który zapobiega psuciu się przedmiotów spożywczych.

Filtruj według

Nadstawy z pokrywą mają wbudowany czujnik temperatury, który informuje użytkownika o występującej w komorze temperaturze. To pozwala ją kontrolować, by produkty nie zostały zmrożone, lub wręcz przeciwnie -zepsute.

Nadstawy stworzone są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która zapobiega szybkiemu zużyciu, niepożądanym uszczerbkom czy zniszczeniu. Pokrywa służy do zamykania urządzenia, by zapobiec dostaniu się zarazków i szkodliwych czynników zewnętrznych do pożywienia.

Nadstawy chłodzące są świetnym rozwiązaniem, by szybko i sprawnie wykonać dania wymagające warzyw, wędlin czy innych produktów, bez ciągłego ich wkładania i wyciągania z lodówki. Urządzenia z pokrywą w przeciwieństwie do tych oszklonych nadają się głównie do kuchni, gdzie kucharz będzie miał je pod ręką, gdyż pokrywa uniemożliwia dostrzeżeniu co jest w środku. Takim sposobem nadstawa wystawiona w części lokalu przeznaczonej dla gości nie spełni swojej roli, gdyż nie będzie ona prezentować należycie potraw, przystawek, czy po prostu warzyw i wędlin. W kuchni natomiast jest niemal niezbędna. Ułatwi życie kucharzom i zapewni higienę i czystość w miejscu pracy.

Nadstawy posiadają miejsce w zależności od oczekiwań konsumentów, gdyż można dostać takie, które mają miejsce na zaledwie cztery pojemniki, lecz także z większą pojemnością na sześć czy osiem pojemników. Jeśli szukasz urządzenia chłodzącego do kuchni swojego lokalu, które spełnia najwyższe standardy gastronomiczne, jest wykonane z trwałych materiałów i zapewni magazynowanie żywności to nadstawy chłodnicze z pokrywą nadadzą się idealnie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się