Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Baterie gastronomiczne

Baterie gastronomiczne są nieodłącznym elementem każdej kuchni. Aby zadbać o odpowiednią higienę w lokalu należy utrzymywać w czystości wszelkie narzędzia oraz naczynia. Baterie gastronomiczne są niezastąpione nawet jeżeli kuchnia jest wyposażona w zmywarkę. Mianowicie nie wszystkie naczynia można zmywać w zmywarkach gastronomicznych i wtedy nie pozostaje nic innego jak ręczne zmywanie.

Baterie gastronomiczne charakteryzują się wyższym położeniem od standardowych baterii z jakimi mamy do czynienia w kuchniach domowych. Najczęściej składają się z dwóch elementów, tak zwanej wylewki oraz ze spryskiwacza inaczej nazywanego prysznicem.

Filtruj według

Wylewka to kran położony na tyle wysoko aby móc pod nim umieścić naczynia lub narzędzia o różnych gabarytach. Natomiast spryskiwacz jest umieszczony na końcu długiego przewodu ciśnieniowego. Jego zadaniem jest swobodne manipulowanie nim tak, aby dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Spryskiwacz działa zawsze pod dużym ciśnieniem w efekcie czego trudne do zmycia zabrudzenia przestają być problemem.

Baterie występują również w wersjach z samą wylewką lub z samym prysznicem. Warto pamiętać, że w przypadku gdy posiadamy zmywarkę niższej klasy, która nie jest wyposażona w dobry system filtrujący należy dokładnie usunąć resztki jedzenia z talerza. W innym wypadku zmywarka może nie poradzić sobie ze zbyt dużymi kawałkami i naczynia wyciągnięte z urządzenia mogą pozostać niedomyte. W takiej sytuacji niezbędna jest bateria gastronomiczna wyposażona w prysznic. Duże ciśnienie pozwoli na szybkie usunięcie resztek z naczyń.

Baterie gastronomiczne wyposażone w prysznic idealnie nadadzą się do opłukiwania szkła. Urządzenie bez wątpienia pozwala dotrzeć w głąb szklanych naczyń o różnych kształtach oraz wielkościach. W ofercie a’Gusto znajdą Państwo szereg baterii gastronomicznych zarówno z prysznicem jak i z wylewką. To wyposażenie jest nieodłącznym elementem kuchni dlatego poradzi sobie z codziennymi zadaniami bez problemu i ułatwi pracę.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w wybraniu odpowiedniej baterii gastronomicznej proszę o kontakt. W naszej ofercie z pewnością znajdą się produkty odpowiadające Państwa potrzebom oraz wymaganiom jakie stawia lokal.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się