Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Kosze do zmywarek

Kosze do zmywarek są nieodłącznym akcesorium w zmywalni. Wykorzystuje się je do mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych. Zachowanie czystości naczyń w lokalu gastronomicznym jest niewątpliwie bardzo ważne.

Aby jak najlepiej wykorzystać możliwości zmywarki gastronomicznej oraz żeby nie marnować wody oraz energii należy wkładać kosze zapełnione naczyniami. Natomiast mamy możliwość zajęcie całej powierzchni kosza warto to zrobić i za jednym cyklem umyć jak największą ilość naczyń. Sprawa jest całkiem prosta jeżeli mówimy o standardowych talerzach lub szklankach. Inaczej kiedy mówimy o rozkładaniu w koszu tac, kieliszków czy sztućców.

Filtruj według

Z pomocą przychodzą specjalne rozwiązania, które pomogą praktycznie wykorzystać przestrzeń w komorze zmywania. Bardzo dobrymi rozwiązaniami mogą okazać się dodatkowe nadstawki. Na przykład specjalna nadstawka do tac pozwala na umycie większej ilości tac ponieważ taki dodatek ma za zadanie utrzymać tace w optymalnej, pozycji pionowej.

Natomiast specjalna nadstawka do kieliszków pozwoli umyć wysokie szkło bez narażenia go na stłuczkę. Warto również pamiętać o specjalnych pojemnikach i kubkach na sztućce. Podstawowe wersje koszy mają różne formy. Do wyboru mamy kosze do talerzy, kosze do szkła oraz koszek bez przegródek czyli uniwersalne.

Na szczególną uwagę zasługują kosze do szkła. Przegródki oraz wysoka budowa chroni przed kurzem oraz przed pozostawieniem odcisków. Taki kosz możemy wyciągnąć ze zmywarki i przetransportować bez konieczności dotykania szklanek.

W ofercie sklepu internetowego a’Gusto znajdą Państwo kosze do zmywarek w różnych rozmiarach, które pozwolą praktycznie wykorzystać miejsce w zmywarce, a także odpowiednio zabezpieczą naczynia na każdym etapie zmywania. Kosze mają również różną wysokość, możemy więc dobrać ją do naszych potrzeb. W naszej ofercie znajdą Państwo również różnego rodzaju akcesoria, które pomogą umyć bardziej wymagające naczynia, takie jak tace czy kieliszki.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w dobraniu odpowiedniej tacy do zmywarki gastronomicznej zapraszamy do kontaktu. Z pewnością znajdziemy kosz do każdego rodzaju zmywarki gastronomicznej zarówno uniwersalnej jak i kapturowej czy tunelowej.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się