Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Polerki

Niezależnie czy mamy do czynienia ze szkłem czy ze sztućcami, polerowanie jest zawsze czasochłonnym zajęciem. Szczególnie w lokalach gastronomicznych, gdzie do wypolerowania jest całą masa kieliszków i sztućców.

Z pomocą przychodzą urządzenia polerujące, które pomogą dokładnie i szybko wykonać tę czynność. W przypadku urządzeń polerujących sztućce praca personelu sprowadza się tylko do włączenia maszyny oraz do wrzucenia widelców, noży itd. W efekcie pracownik w tym czasie może wykonywać inne czynności. Polerki do sztućców polerują w wysokiej temperaturze za pomocą granulatu kukurydzianego. Sztućce wrzuca się do maszyny z granulatem. Specjalny mechanizm wprowadza go w ruch spiralny a wraz z nim przemieszczają się sztućce.

Filtruj według

Granulat pełni funkcje polerującą w trakcie wykonywania ruchu spiralnego. Jego drugą funkcją jest pochłanianie wilgoci. Pozwala to na umieszczenie w urządzeniu mokrych sztućców prosto ze zmywarki. Polerki najczęściej są wyposażone w lampę UV. Jej zadaniem jest usunąć wszelkie bakterie zarówno ze sztućców, jak i z granulatu. Wspomniane maszyny mają wbudowany licznik, który zlicza ile czasu eksploatowane jest urządzenie. Dzięki temu po określonej ilości cyklu (w zależności od modelu lub producenta) urządzenie poinformuje nas kiedy należy wymienić granulat.

Urządzenia do polerowania szkła wymagają ciągłej obsługi natomiast wyraźnie skraca czas polerowania w stosunku do polerowania ręcznego. Polerowanie z pomocą wspomnianego urządzenia jest proste oraz szybkie. Maszyna wyposażona jest w kilka bardzo miękkich szczotek, które pozwalają na układanie szkła tak, aby dokładnie je wypolerować od stopki po czaszę, zarówno od zewnątrz jak i od środka. Urządzenie ma wbudowaną dmuchawę skierowaną w stronę szczotek, która wydmuchuje ciepłe powietrze.

Warto zaznaczyć, że za pomocą polerki do szkła od razu możemy wysuszyć naczynie czyli tak jak w przypadku polerki do sztućców można polerować szkło wyjęte prosto ze zmywarki. Zalecamy polerowanie w rękawiczkach tak aby uniknąć pozostawienia jakichkolwiek odcisków.

Dzięki zastosowaniu urządzeń polerujących w swoim lokalu gastronomicznym z pewnością pozbędziemy się śladów zacieków oraz wszelkich odcisków na szkle oraz sztućcach jednocześnie zaoszczędzimy czas pracy personelu. W ofercie a’Gusto znajdą Państwo urządzenia polerujące do szkła oraz sztućców, które bez problemu polerują nawet duże ilości w ciągłej pracy.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się