Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
Pompa spustowa
Pompa podnosząca ciśnienie wody
Dozownik płynu myjącego
Wielkość kosza
Dozownik płynu nabłyszczającego
Funkcja suszenia
Sterowanie
Odzysk pary (rekuperacja)
Filtruj

Zmywarki kapturowe

To czego oczekujemy na co dzień w kuchni to higiena i ergonomia pracy. Dobrze dobrana zmywarka gastronomiczna z pewnością nam to zagwarantuje. Zarówno w hotelach jak i dużych restauracjach i innych lokalach gastronomicznych zmywanie naczyń jest procesem niemal nieustannym. Dlatego urządzenie musi działać szybko i gwarantować ciągłość pracy. Zmywarki kapturowe bardzo dobrze sprawdzają się w takich sytuacjach niezależnie od kształtu i wielkości naczyń.

Charakterystyczne dla tego typu zmywarek system podnoszenia kaptura jest bardzo ergonomiczny. Osoba obsługująca zmywarkę nie musi się schylać by wyciągnąć lub włożyć naczynia co również wpływa na prędkość pracy. Duże uchwyty w tego typu zmywarkach są skonstruowane tak aby zamykanie i otwieranie ich było wygodne i nie wymagało wysiłku. Warto wspomnieć, że zmywarki kapturowe są wysoce ekonomiczne zarówno pod względem zużycia wody jak i energii elektrycznej. Jest tak za sprawą szybkiej pracy zmywarki, wytwarzanego ciśnienia oraz odpowiednio zaprojektowanego systemu płuczącego.

Zdecydowanym atutem jest wbudowany system wyparzania naczyń co daje gwarancję higieny. Regulowane nóżki pozwolą dostosować wysokość urządzenia do miejsca pracy.

Urządzenia z oferty a’Gusto idealnie sprawdzą się w lokalach o dużym natężeniu, gdzie potrzebna jest szybka zarazem efektowna praca. Gastronomiczne zmywarki kapturowe powstały z myślą o ciągłej pracy. Dlatego zarówno dużym restauracjom, jak i barom szybkiej obsługi czy stołówkom szkolnym rekomenduje się takie urządzenie.

W ofercie sklepu a’Gusto znajdą Państwo szeroki wybór zmywarek kapturowych różnego rodzaju. Od prostych spełniające swoje podstawowe funkcje po bardziej rozbudowane, z różnego rodzaju dodatkami, które jeszcze bardziej mogą podnieść komfort jak i wydajność pracy. Zmywarki w naszej ofercie mogą różnić się zastosowanymi rozwiązaniami. Może być to kwestia ergonomii lub samego funkcjonowania maszyny. Niektóre są wyposażone w klasyczny panel cyfrowy natomiast są modele, które oferują intuicyjne panele dotykowe.

Wariantów jest cała gama dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego a’Gusto. Gwarantujemy nie tylko niska cenę ale także wysoka jakość jaką oferują czołowe marki, które są liderami na światowym rynku urządzeń gastronomicznych. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w dobraniu odpowiedniej zmywarki kapturowej zapraszamy do kontaktu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się