Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Długość [mm]
Pompa spustowa
Pompa podnosząca ciśnienie wody
Dozownik płynu myjącego
Wielkość kosza
Dozownik płynu nabłyszczającego
Funkcja suszenia
Sterowanie
Odzysk pary (rekuperacja)
Filtruj

Zmywarki do garnków, GN i tac

W dużych lokalach gastronomicznych o dużym natężeniu ruchu kucharze nie mogą sobie pozwolić na tracenie czasu przy zmywaku. Higiena w kuchni jest bardzo ważna, a zmywanie czasochłonne szczególnie kiedy mówimy o garnkach czy tacach. To im trzeba poświęcić więcej pracy. Zmywarki do garnków są przystosowane do ciągłej pracy dlatego idealnie sprawdzą się w dużych lokalach gastronomicznych.

Bez problemu radzą sobie nawet z największymi zabrudzeniami. Wysoko położona komora i ładowanie od frontu ułatwia układanie dużych naczyń. Taka konstrukcja pozwala zarazem na wykorzystanie jak największej powierzchni w zmywarce.

Zmywarki do garnków w ofercie sklepu a’Gusto są nie tylko ergonomiczne, ale także ekonomiczne ponieważ ograniczają zużycie wody, a także energii elektrycznej. Istotną zaletą tych urządzeń jest krótki czas mycia oraz wysoka skuteczność. Zmywarki do garnków są dedykowane lokalom, w których czas zmywania jest bardzo ważny ze względu na intensywność pracy. Bez problemu sprawdzą się dużych restauracjach, barach samoobsługowych czy też w stołówkach szkolnych.

Takie urządzenie z pewnością wpływa na komfort i ergonomię pracy. Ponadto takie zmywarki wyparzają naczynia, dokładnie likwidując zanieczyszczenia oraz wszelkie bakterie. W efekcie naczynia i garnki są czyste i higieniczne.

W a’Gusto znajdą Państwo zmywarki różnego rodzaju. Od prostych, standardowych po bardziej nowoczesne wyposażone w dodatkowe funkcje. Z pewnością asortyment marek, które oferujemy jest odpowiedzią na wszelkie potrzeby. Ciekawym rozwiązaniem są zmywarki z drzwiami unoszonymi w górę. W efekcie urządzenie dobrze sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach.

Zmywarki w naszej ofercie mogą się różnić zarówno ergonomią, jak i wcześniej wspomnianymi rozwiązaniami. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego a’Gusto. Z pewnością znajdą Państwo zmywarki nie tylko w niskiej cenie ale również zmywarki najwyższej jakości jakie oferują marki, które są światowymi liderami na rynku urządzeń gastronomicznych. Warto zapoznać się z możliwościami jakie dają zmywarki gastronomiczne do garnków. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w dobraniu odpowiedniej zmywarki do garnków i tac zapraszamy do kontaktu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się