Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Długość [mm]
Pompa spustowa
Pompa podnosząca ciśnienie wody
Dozownik płynu myjącego
Wielkość kosza
Dozownik płynu nabłyszczającego
Funkcja suszenia
Sterowanie
Odzysk pary (rekuperacja)
Filtruj

Zmywarki do szkła

Zmywarki do szkła w niektórych lokalach są niemal niezbędnym wyposażeniem zmywalni. W każdym lokalu gastronomicznym czy hotelu, bardzo duży wpływ na jakość podawanych dań i napojów jest czystość naczyń. Natomiast to na szkle najłatwiej zobaczyć wszelkie smugi, które negatywnie wpływają na ogólną estetykę. Sam proces mycia szkła jest pracochłonny. Po pierwsze ze względu na różne kształty, które odpowiadają podawanym napojom. Po drugie ze względu na to, że jest to delikatny materiał. Dodatkowo szkło należy wypolerować jeżeli chcemy, aby było one połyskliwe i bez śladu smugi czy innych zanieczyszczeń.

Zmywarki gastronomiczne do szkła mają za zadanie zadbać nie tylko o czystość naczyń, ale także o zachowanie ich połysku. Odpowiednia konstrukcja urządzenia pozwala na umieszczenie w niej szkła różnego rodzaju od szklanki przez kufle po kieliszki o różnych wysokościach. Dzięki regulowanym nóżkom dopasujemy wysokość do swoich potrzeb. Warto zaznaczyć, że zmywarka do szkła jest nie tylko oszczędnością czasu. Wyposażenie w nią lokalu zagwarantuje zmniejszenie zużycia wody. Obsługa samego urządzenia sprowadza się do załadowania go oraz naciśnięcia przycisku na panelu sterowania.

Wiele ze zmywarek w ofercie a’Gusto wyposażonych jest w prosty panel cyfrowy za pomocą którego można sterować urządzeniem. Natomiast są modele, które oferują intuicyjne panele dotykowe oraz umożliwiają dostęp do wielu dodatkowych funkcji. Zmywarki gastronomiczne przeznaczone są do ciągłej pracy, dlatego dobrze się sprawdzą w dużych lokalach o dużej intensywności ruchu.

Zmywarka gastronomiczna do szkła bez wątpienia powinna znaleźć się w lokalach typu bary, puby, kluby, herbaciarnie, kawiarnie czy też hotele ponieważ są to miejsca, w których napoje grają główną rolę. Zapraszamy do sprawdzenia oferty a’Gusto, w której znajdą Państwo szeroki wybór zmywarek gastronomicznych do szkła. Od modeli standardowych, dla mniej wymagających lokali po najnowocześniejsze urządzenia od producentów, którzy są światowymi liderami na rynku urządzeń gastronomicznych do zmywalni.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w dobraniu odpowiedniej zmywarki gastronomicznej do szkła lub chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta z pewnością będzie odpowiedzią na wszelkie potrzeby jakie związane są ze zmywalnią na kuchni w każdym lokalu gastronomicznym.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się