Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Długość [mm]
Pompa spustowa
Pompa podnosząca ciśnienie wody
Dozownik płynu myjącego
Wielkość kosza
Dozownik płynu nabłyszczającego
Funkcja suszenia
Sterowanie
Odzysk pary (rekuperacja)
Filtruj

Zmywarki do naczyń i szkła

Aby zapewnić higienę w kuchni na najwyższym poziomie, lokale gastronomiczne wyposażają się w różnego rodzaju zmywarki. Oszczędza to zarówno czas pracy kucharza jak i zapewnia wysoką jakość mycia. Najczęściej spotykanym typem zmywarek gastronomicznych z jakimi można się spotkać są zmywarki podblatowe.

Biorąc pod uwagę konstrukcje, urządzenie pozwala na praktyczne zagospodarowanie miejsca w kuchni. Dlatego zmywarki podblatowe sprawdzą się w każdego rodzaju lokalach. Szczególnie dedykowane są w miejscach o niskim lub średnim natężeniu ruchu. Ponieważ te urządzenia występują w różnych rozmiarach możemy być pewni, że bez problemu znajdziemy rozwiązanie odpowiadające naszym potrzebom. Warto wspomnieć, że zmywarki gastronomiczne mają funkcje wyparzania, w efekcie uzyskujemy bardzo dobre rezultaty mycia.

Ze względu na fakt, że zmywarka działa szybko potrzebuje odpowiednich środków chemicznych do mycia, aby uzyskać dobry efekt. Często producenci urządzeń rekomendują własną markową chemię. Dozowanie w zmywarkach gastronomicznych najczęściej jest automatyczne i każdy model może mieć inne parametry dozowania płynów. W związku z tym warto korzystać z rekomendowanej chemii. Czołowe marki zmywarek gastronomicznych wdrażają coraz nowsze rozwiązania, które pozwalają na dozowanie mniejszej ilości płynów.

Gastronomiczne zmywarki podblatowe są ekonomiczne zarówno pod względem zużycia wody jak i energii elektrycznej. Biorąc to pod uwagę wyposażenie lokalu w zmywarkę jest oszczędnością nie tylko czasu ale również pieniędzy. Oferta a’Gusto obejmuje całą gamę gastronomicznych zmywarek podblatowych wielu znanych marek oraz producentów, którzy są światowymi liderami na rynku urządzeń gastronomicznych.

W naszym sklepie znajdą Państwo nie tylko zmywarki w niskiej cenie, ale także niezawodny, wysokiej klasy sprzęt, który sprosta wszelkim wymaganiom. Od standardowych zmywarek podblatowych z podstawowymi funkcjami po bardziej innowacyjne wyposażone w dodatkowe udogodnienia, które usprawniają prace urządzenia. W ofercie naszego sklepu znajdują się zmywarki wyposażone w różnego rodzaju panele sterujące. Standardowe panele cyfrowe, oferują zazwyczaj dwa tryby zmywania. Są również zmywarki wyposażone w panel dotykowy dający dostęp do dodatkowych funkcji. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w dobraniu zmywarki zapraszamy do kontaktu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się