Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Zmywarki do naczyń i szkła

Aby zapewnić higienę w kuchni na najwyższym poziomie, lokale gastronomiczne wyposażają się w różnego rodzaju zmywarki. Oszczędza to zarówno czas pracy kucharza jak i zapewnia wysoką jakość mycia. Najczęściej spotykanym typem zmywarek gastronomicznych z jakimi można się spotkać są zmywarki podblatowe.

Biorąc pod uwagę konstrukcje, urządzenie pozwala na praktyczne zagospodarowanie miejsca w kuchni. Dlatego zmywarki podblatowe sprawdzą się w każdego rodzaju lokalach. Szczególnie dedykowane są w miejscach o niskim lub średnim natężeniu ruchu. Ponieważ te urządzenia występują w różnych rozmiarach możemy być pewni, że bez problemu znajdziemy rozwiązanie odpowiadające naszym potrzebom. Warto wspomnieć, że zmywarki gastronomiczne mają funkcje wyparzania, w efekcie uzyskujemy bardzo dobre rezultaty mycia.

Filtruj według
Zmywarki do naczyń i szkła
10 626,31 zł (brutto)
8 639,28 zł netto
14 758,77 zł
profesjonalna zmywarka dwuściankowa z funkcją wyparzania przystosowana do mycia talerzy, sztućców i szkła dozownik płynu myjącego i nabłyszczającego czas trwania cyklu 60/120/180/128/180 Hygenic specjalny program 180...

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się