Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Podstawy pod zmywarki

Podstawy pod zmywarki to bardzo przydatny, a czasami nawet niezbędny dodatek do urządzenia. Mianowicie jest to szkielet w całości wykonany ze stali nierdzewnej, który ma za zadanie utrzymać urządzenie na wyższej wysokości. Do dyspozycji są wszystkie rozmiary, w których występują zmywarki gastronomiczne. Warto zaznaczyć, że tego typu podstawy są dedykowane pod gastronomiczne zmywarki uniwersale oraz zmywarki do szkła. Zmywarki kapturowe lub tunelowe ze względu na swoją konstrukcje nie potrzebują takiego dodatku.

Filtruj według

Często urządzenia w kuchni takie jak zmywarki gastronomiczne maja możliwość regulacji nóżek jednak zdarza się, że urządzenie trzeba znacznie podnieść a regulacja jaką umożliwia urządzenie nie daje odpowiednich efektów. Podstawa pod zmywarkę jest niezbędna w momencie, gdy urządzenie nie jest wyposażone w pompę a ustawione jest poniżej odpływu. Podstawa umożliwia położenie zmywarki na odpowiedniej wysokości, a w efekcie pozwala na prawidłowe funkcjonowanie urządzenia.

Zastosowanie podstawy nosi za sobą dodatkowe korzyści. Wyżej postawiona zmywarka wpływa na lepsza ergonomię ponieważ użytkownik nie musi się schylać bardzo nisko aby załadować lub wyładować zmywarkę. Dodatkowo podstawa pozwala na korzystniejsze wykorzystanie przestrzeni ponieważ wyposażone są w szyny, na których możemy przechowywać tace oraz kosze. Takie rozwiązanie pomoże zagospodarować miejsce szczególnie w niewielkich rozmiarów kuchniach czy zmywalniach.

W sklepie a’Gusto znajdują się podstawy gastronomiczne w różnych wariantach nie tylko pod względem wielkości. To klient decyduje czy produkt dostanie zespawany i dostarczony w całości czy w częściach do samodzielnego montażu. Ta druga możliwość jest częstym wyborem na przykład gdy dostęp do lokalu lub pomieszczenia bywa utrudniony.

W ofercie sklepu internetowego a’Gusto znajdą Państwo najwyższej jakości podstawy pod zmywarki gastronomiczne w różnych wariantach. Z pewnością poprawią one ergonomie pracy oraz pomogą praktycznie wykorzystać przestrzeń w kuchni. Jeżeli Potrzebują Państwo pomocy w dobraniu odpowiedniej podstawy pod zmywarkę gastronomiczną zapraszamy do kontaktu. Z pewnością w ofercie znajdą się podstawy pod każdego rodzaju zmywarkę gastronomiczną zarówno uniwersalna jak i do szkła.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się