Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Akcesoria do zmywarek

Klienci restauracji, pizzerii lub bistro poddają lokal całościowej ocenie. Poza wysokim standardem obsługi, z całą pewnością oceniają również czystość zastawy stołowej. Dlatego sterylna i higieniczna czystość to priorytet restauratorów. Aby ją zagwarantować warto w przemyślany sposób zaprojektować i wyposażyć lokal gastronomiczny. Bez wątpienia nowoczesna zmywalnia, wyposażona w odpowiedni sprzęt oraz akcesoria do zmywarek gastronomicznych, jest gwarancją stałego wysokiego poziomu higieny.

Filtruj według

Co więcej, warto zwrócić uwagę na fakt, że zmywarki gastronomiczne są poddawane codziennemu testowi skuteczności pracy. Według opinii naszych klientów właściwe rezultaty mycia zapewniają urządzenia sprawdzonych producentów. Jakiekolwiek próby z domowym sprzętem AGD są nietrafione i szkoda na nie nakładów. Zgodnie z HACCP sprawdzają się wyłącznie profesjonalne urządzenia i akcesoria do zmywarek.

Po pierwsze, zapewniają wspomnianą już wcześniej, gwarantowaną jakość mycia. Po drugie, są ekonomiczne, gdyż maksymalnie redukują zużycie energii elektrycznej oraz wody. Ponadto w dużym stopniu odciążają personel. Przy skutecznym i ciągłym systemie takiego mycia nawet w lokalu z dużą liczbą gości, nie brakuje czystych naczyń, szkła lub sztućców. Specjalistyczne zmywarki do szkła i naczyń lub zmywarki kapturowe sprawdzają się w barach i pubach, kantynach i oczywiście restauracjach różnego typu.

Producenci profesjonalnych zmywarek stworzyli do nich ergonomiczne wyposażenie dodatkowe. Akcesoria do zmywarek nie tylko wpływają na wydajność urządzeń, ale też zapewniają komfort pracy. W zależności od rodzaju zmywarki (kapturowa, podblatowa) są to kosze do mycia talerzy lub szkła oraz podzespoły do pomiaru poziomu detergentu i dozowniki płynów myjących. Należy pamiętać, że tego typu akcesoria zawsze powinny być kompatybilne z modelami zmywarek. Ponadto warto zaopatrzyć zmywalnię w stoły przystosowane do pracy ze zmywarką. Dzięki nim powstają ergonomiczne stanowiska pracy. To głównie dwa typy, czyli wykonane ze stali nierdzewnej, stoły załadowcze i wyładowcze. Zarówno jedne, jak i drugie maksymalnie odciążają pracowników. Są zaprojektowane tak, aby nie trzeba było przyjmować wymuszonej pozycji przy czynności „wsadu” lub wyjmowaniu czystych naczyń.

Krótko rzecz ujmując, z jednej strony akcesoria do zmywarek pomagają kontrolować proces mycia, a z drugiej pomagają pracownikom w dbałości o nienaganną czystość i odpowiedni poziom higieny.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się