Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Akcesoria do zmywarek

Klienci restauracji, pizzerii lub bistro poddają lokal całościowej ocenie. Poza wysokim standardem obsługi, z całą pewnością oceniają również czystość zastawy stołowej. Dlatego sterylna i higieniczna czystość to priorytet restauratorów. Aby ją zagwarantować warto w przemyślany sposób zaprojektować i wyposażyć lokal gastronomiczny. Bez wątpienia nowoczesna zmywalnia, wyposażona w odpowiedni sprzęt oraz akcesoria do zmywarek gastronomicznych, jest gwarancją stałego wysokiego poziomu higieny.

Filtruj według
Akcesoria do zmywarek
154,50 zł (brutto)
125,61 zł netto
195,57 zł
Skoncentrowany preparat o kwaśnym odczynie działa na trzech płaszczyznach: - IDEALNIE SPŁUKUJE POZOSTAŁOŚCI PŁYNÓW MYJĄCYCH I ZAPOBIEGA ODKŁADANIU WAPNIA. - NADAJE WYJĄTKOWY POŁYSK SZKLANYM, PORCELANOWYM I METALOWYM...
Akcesoria do zmywarek
96,20 zł (brutto)
78,21 zł netto
121,77 zł
Skoncentrowany preparat o kwaśnym odczynie działa na trzech płaszczyznach: - IDEALNIE SPŁUKUJE POZOSTAŁOŚCI PŁYNÓW MYJĄCYCH I ZAPOBIEGA ODKŁADANIU WAPNIA. - NADAJE WYJĄTKOWY POŁYSK SZKLANYM, PORCELANOWYM I METALOWYM...

Co więcej, warto zwrócić uwagę na fakt, że zmywarki gastronomiczne są poddawane codziennemu testowi skuteczności pracy. Według opinii naszych klientów właściwe rezultaty mycia zapewniają urządzenia sprawdzonych producentów. Jakiekolwiek próby z domowym sprzętem AGD są nietrafione i szkoda na nie nakładów. Zgodnie z HACCP sprawdzają się wyłącznie profesjonalne urządzenia i akcesoria do zmywarek.

Po pierwsze, zapewniają wspomnianą już wcześniej, gwarantowaną jakość mycia. Po drugie, są ekonomiczne, gdyż maksymalnie redukują zużycie energii elektrycznej oraz wody. Ponadto w dużym stopniu odciążają personel. Przy skutecznym i ciągłym systemie takiego mycia nawet w lokalu z dużą liczbą gości, nie brakuje czystych naczyń, szkła lub sztućców. Specjalistyczne zmywarki do szkła i naczyń lub zmywarki kapturowe sprawdzają się w barach i pubach, kantynach i oczywiście restauracjach różnego typu.

Producenci profesjonalnych zmywarek stworzyli do nich ergonomiczne wyposażenie dodatkowe. Akcesoria do zmywarek nie tylko wpływają na wydajność urządzeń, ale też zapewniają komfort pracy. W zależności od rodzaju zmywarki (kapturowa, podblatowa) są to kosze do mycia talerzy lub szkła oraz podzespoły do pomiaru poziomu detergentu i dozowniki płynów myjących. Należy pamiętać, że tego typu akcesoria zawsze powinny być kompatybilne z modelami zmywarek. Ponadto warto zaopatrzyć zmywalnię w stoły przystosowane do pracy ze zmywarką. Dzięki nim powstają ergonomiczne stanowiska pracy. To głównie dwa typy, czyli wykonane ze stali nierdzewnej, stoły załadowcze i wyładowcze. Zarówno jedne, jak i drugie maksymalnie odciążają pracowników. Są zaprojektowane tak, aby nie trzeba było przyjmować wymuszonej pozycji przy czynności „wsadu” lub wyjmowaniu czystych naczyń.

Krótko rzecz ujmując, z jednej strony akcesoria do zmywarek pomagają kontrolować proces mycia, a z drugiej pomagają pracownikom w dbałości o nienaganną czystość i odpowiedni poziom higieny.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się