Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Smeg

Smeg

Firma Smeg, została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni. Dziś jest to firma, która słynie ze sprzętów gospodarstwa domowego. Smeg posiada bardzo rozbudowaną sieć sprzedaży, z której słynie na całym świecie.

Już od lat urządzenia firmy Smeg postrzegane są za gustowne i eleganckie. Coraz częściej goszczą one w Polskich domach. Lecz warto nadmienić, że Smeg nie tylko produkuje sprzęty gospodarstwa domowego, ale również urządzenia stosowane w restauracjach, medycynie, czy laboratoriach. Firma słynie na rynku z wysokiej jakości technologii, oraz standardu „Made In Italy”. Marka Smeg nieustannie się rozwija dzięki czemu z dnia na dzień coraz więcej osób decyduje się na zakup tego gustownego sprzętu. W ofercie włoskiej firmy znajdziemy znane nam wszystkim lodówki. Jest to szczególnie interesujący i cieszący oko sprzęt AGD. Zapewne nie ma człowieka, który by się nie zatrzymał przy lodówce rodem z lat 60-tych. Firma Smeg posiada w swojej ofercie pralki, zmywarki, kuchenki i mnóstwo małego sprzętu AGD. Dla osób poszukujących stylowego tostera, czy ekspresu do kawy, też coś się znajdzie. Wszystkie sprzęty stworzone przez Włoskiego giganta są piękne i gustowne. Idealnie będą się prezentować w nowoczesnych i stylizowanych pomieszczeniach. Sprzęty są w jednolitych kolorach, możemy wśród nich znaleźć pastele i żywe kolory takie jak krwista czerwień. Urządzenia marki Smeg, są kosztowną inwestycją, lecz ich niesamowity design i oryginalność sprawia, że decydujemy się na zakup tak stylowego urządzenia, które może nam służyć długie lata.

Włoska firma Smeg znana jest na całym świecie, dzięki niezwykłemu wyglądowi, błyszczącej powierzchni i energetycznych kolorach każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Sprzęt firmy Smeg jest nie tylko piękny, ale i funkcjonalny. Idealnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Sprzęt jest ciągle udoskonalany pod względem technologii, wyglądu i funkcjonalności.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się