Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
BarEq

BarEq

BarEq - Firma specjalizująca się w sprzęcie barowym.

BarEq to firma specjalizująca się w tworzeniu profesjonalnego sprzętu barowego. W swojej ofercie posiada doskonałe, nietuzinkowe akcesoria, pozwalające odmienić charakter baru, restauracji czy kawiarni. Produkty dostarczane przez BarEq okazują się niezastąpione również w trakcie przyjęć domowych i innych szczególnych okoliczności spędzanych w gronie najbliższych. Dzięki funkcjonalnym przyborom nawet najbardziej wymyślne koktajle stają się proste do wykonania. Firma pomaga w kreowaniu zachwycających połączeń smaków i kolorów nie tylko produkując znakomity sprzęt barmański, ale też organizując wiele konkursów, warsztatów i szkoleń z zakresu sztuki barmańskiej.

Akcesoria barmańskie BarEq - bogaty wybór produktów

W asortymencie naszego sklepu znalazło się wiele akcesoriów barmańskich firmy BarEq, dzięki którym przygotujesz smakowite koktajle – shakery, łyżki, łopatki do lodu, wyciskacze do cytrusów, wiaderka do szampana, trybuszony, tampery, tarki, szczypce, sita, syfony, rurki, mudlery, porcjomierze, podkładki, nalewaki, miarki, młynki do lodu, maty barmańskie, formy do lodu, dzbanki od mleka, coolery, bitters bottles. Wszystkie produkty wyróżniają się wysoką jakością i starannością wykonania. Praktyczne i poręczne, okażą się niezastąpione w pracy za barem. Stworzone z ich pomocą koktajle oczarują smakujących je gości. 

BarEq - jakość i profesjonalizm

Marka BarEq na bieżąco podąża za trendami i nowościami na rynku akcesoriów barmańskich, a także nowinkami z zakresu przyrządzania drinków i obsługi klienta. Wysoka jakość i innowacyjność produktów wpisuje się w założenia tej firmy. Profesjonalne artykuły barmańskie i akcesoria przydatne w kawiarniach spełniają najistotniejsze standardy produkcyjne, a ich funkcjonalność zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Różnorodna oferta BarEq pozwala na odnalezienie najbardziej przydatnych przyborów – od tych podstawowych, koniecznych do mieszania koktajli, po dodatkowe, pozwalające udekorować drinki w nietuzinkowy sposób albo nadać im szczególne właściwości. Produkty umieszczone w tej kategorii z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się