Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Hobart

Hobart

Hobart jest zarówno producentem urządzeń gastronomicznych wysokiej klasy jak i światowym liderem w produkcji zmywarek. Firma stawia na innowacje, dlatego z roku na rok zaskakuje nowymi rozwiązaniami, które ułatwiają prace kucharzy.

Historia firmy HOBART ma swoje początki w Ohio w USA. Tam w roku 1897 założono the HOBART ELECTRICAL MANUFACTURING COMPANY poprzez wykupienie fabryki silników i generatorów. Pierwszym innowacyjnym urządzeniem kuchennym jakim chwaliła się marka był młynek do mielenia kawy z samodzielnym zasilaniem. Dopiero w 1926 roku firma HOBART zaistniała na rynku zmywarek a cztery lata później założyła swój oddział w Niemczech w mieście Offenburg.

HOBART dąży do rozwijania swoich produktów i nieustannie wprowadza coraz to nowsze rozwiązania. W efekcie na przestrzeni lat powstało mnóstwo modeli zmywarek, które przyporządkowano konkretnym liniom. ECOMAX to linia, która posiada podstawowe funkcje. PROFILINE cechuje się dodatkowymi funkcjami oraz wyposażeniem natomiast PREMAX jest linią najnowocześniejszych zmywarek i to w nich znajdziemy wszystkie innowacje, które wdrożył HOBART.

Jeżeli mówimy o innowacjach to warto zastanowić się jakie dają możliwości. Zmywarki HOBART są bardzo ekonomiczne pod względem zarówno zużycia wody jak i chemii. Dodatkowo działają szybko i ograniczają pracę kucharza do minimum.

Wiele rozwiązań zastosowanych w zmywarkach wspomnianej marki jest godnych uwagi. Na przykład specjalnie zaprojektowany i opatentowany przez HOBARTA system filtrujący pozwala na bezproblemowe zmywanie mocno zabrudzonych naczyń. Nawiasem mówiąc kucharz nie musi spędzać czasu na dokładnym opłukiwaniu naczyń z resztek.

Warto również wspomnieć o systemie usuwania pary, który możemy spotkać w wybranych zmywarkach HOBART. Za jego sprawą po otwarciu drzwi zmywarki wydobywa się niewielka ilość gorącej pary. W efekcie otwarcie zmywarki nie podnosi poziomu wilgotności powietrza co wpływa na atmosferę w kuchni a co za tym idzie komfort pracy.

Bez wątpienia udogodnieniem jest możliwość podłączenia zmywarki do sieci internetowej. Mianowicie HOBART stworzył aplikacje, która pozwala na odczytanie informacji ,które przesyłane z urządzenia trafiają prosto do naszego telefonu. Aplikacja zawiera podstawowe informacje dotyczące przypisanej zmywarki, ale poinformuje nas również jak przebiegała jej praca. Znajdziemy w niej również kalkulacje kosztów wody, chemii oraz energii, a także zamówimy za jej pośrednictwem materiały eksploatacyjne.

Szeroki wachlarz modeli zmywarek jakie zaprojektował HOBART pozwala na dopasowanie odpowiedniej zmywarki do potrzeb lokalu. Od zmywarek do zabudowy przez kapturowe po tunelowe. Warto wspomnieć, że urządzenia wspomnianej marki znajdują zastosowanie w hotelach, szpitalach, piekarniach, na statkach, w portach lotniczych a nawet w fabrykach.

W ofercie a’Gusto znajdują się podstawowe zmywarki marki HOBART, które cechują się wydajnością i wysoką jakością. Jeżeli potrzebujesz pomocy z dobraniem odpowiedniej zmywarki lub chciałbyś poznać więcej możliwości skontaktuj się z nami.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się