Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Satake

Satake

Noże SATAKE to marka, która od 1947 roku produkuje szeroką gamę noży kuchennych. Oferuje produkty dobrej jakości w przystępnej cenie. Ich głownie powstają między innymi ze stali molibdenowo- wanadowej, wysokowęglowej stali nierdzewnej, stali VG- 10 a także stali kutej wysokowęglowej.

Cała manufaktura mieści się w mieście Seki w Japonii. Cieszy się ono ponad 700 letnią tradycją wytwarzania noży. Historia ma swój początek w erze Kamakura, kiedy słynny zbrojmistrz MOTOSHIGE wprowadził się do miasta Seki. Tam rozpowszechniał swoją wiedzę i umiejętności. Piękna przyroda, żyzna ziemia, a także surowce naturalne występujące na tym obszarze sprawiły, że zamieszkało w nim ponad 300 zbrojmistrzów wytwarzając samurajskie miecze. Miasto stało się japońskim centrum produkcji mieczy. Z biegiem czasu zyskiwało coraz większą popularność w całym kraju i na świecie.

Noże SATAKE są tradycyjnie ostrzone pod kątem 15 stopni, lekkie i dobrze wyważone. Szeroka gama kształtów oraz długości z pewnością ułatwi wykonywanie rozmaitych zadań w profesjonalnej, jak i domowej kuchni. SATAKE traktuje wytwarzanie noży jako sztukę łącząc w sobie tradycję ze współczesnymi rozwiązaniami. W rezultacie powstają noże nie tylko praktyczne, ale też eleganckie.

W ofercie sklepu agusto.pl znajdują się noże różnych serii marki SATAKE, które bez wątpienia pomogą w wykonywaniu codziennych prac kucharza. Przeglądając naszą stronę można znaleźć noże wszelkiego rodzaju, począwszy od noży szefa kuchni, przez noże do filetowania po noże masarskie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się