Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Bufet i catering

Im atrakcyjniejszy bufet i catering, tym lepsze wrażenia gości podczas imprezy, bankietu lub przyjęcia. Stąd też, tak wielka różnorodność tego typu asortymentu. Z jednej strony liczy się tutaj wygodny serwis, jednak z drugiej równie ważne są wrażenia estetyczne i możliwości prezentacji menu. Z pewnością bufet i catering to bardzo szeroka i różnorodna gama artykułów. Niektóre z nich są wykorzystywane także do bufetu śniadaniowego podczas, gdy inne są bardziej uniwersalne. Pośród nich ważne miejsce zajmują sprzęty do całościowej aranżacji imprezy z dużą liczbą osób, czyli meble cateringowe.

Stoły, ławy i krzesła cateringowe z naszej oferty są nie tylko stabilne i trwałe, ale też łatwe do składania i magazynowania.

Filtruj według

Ponadto bufet i catering to artykuły ściśle związane z ekspozycją menu i jego serwisem. Są tu więc najróżniejsze artykuły bufetowe i akcesoria: systemy bufetowe ekspozytory podgrzewacze i kociołki witryny i witrynki (chłodzące oraz grzewcze). Ich zadaniem jest jak najlepiej zaprezentować dania lub finger food. Mają kusić wyglądem i czarować oprawą. Zazwyczaj dominują tu trwałe, ale i szlachetne materiały, takie, jak wysokogatunkowe i odporne drewno, stal polerowana lub lakierowana oraz szkło przeznaczone do użytku gastronomicznego.

Bufet i catering, a zwłaszcza catering wymaga specjalistycznego sprzętu do transportu gotowych dań. Dlatego dysponujemy specjalistycznymi termosami i pojemnikami oraz koszami do szkła. Takie wyposażenie jest niezbędne w usługach cateringowych, bo gwarantuje bezpieczny transport bez uszczerbku na wyglądzie żywności, jak również zgodność z przepisami.

Przy organizacji imprez niezbędne są także warniki i zaparzacze, czasem lepiej skorzystać z mniejszych sprzętów takich jak termosy stołowe. Ponadto potrzebna jest gama nieco drobniejszych, ale nie mniej ważnych artykułów bufetowych, czyli naczynia z łupka, koszyki, tace, stojaki i pojemniki bufetowe, naczynia szklane finger food, naczynia jednorazowe. Dołożyliśmy starań, aby ten rodzaj wyposażenia był nie tylko ergonomiczny i funkcjonalny, ale też trwały i estetyczny. Według nas z takim wyposażeniem obsługa gości przebiega szybko i sprawnie. Polecamy szeroką gamę produktów naszych sprawdzonych dostawców: Hendi, Stalgast, RedFox oraz Cambro.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się