Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Artykuły Spożywcze

Artykuły spożywcze jako osobna kategoria pojawiła się w naszym sklepie, aby stworzyć komfort dokonywania zakupu pewnych specyficznych dodatków. Nie są to zatem produkty spożywcze w rozumieniu tzw. „spożywki” w szerokim ujęciu. Przy tworzeniu tej kategorii chodziło nam przede wszystkim o zebranie w jednym miejscu przejrzystej oferty dodatków do kulinariów oraz napojów. Są tutaj zatem głównie syropy i koncentraty, miksy koktajlowe i bazowe, puree owocowe i smoothies. Ponadto bogata gama kaw i napojów, a także tekstury i aromaty. Znajdują one szerokie zastosowanie w gastronomii, ale też mogą być z powodzeniem używane przez wszystkich pasjonujących się kulinariami lub miksologią. Dla niektórych amatorów mogą być inspiracją do odkrywania „nowego”, tak w przepisach kulinarnych, jak i barmańskich.

Filtruj według

Organizując dział pod nazwą artykuły spożywcze postawiliśmy na marki o szerokim zasięgu. Tak więc, przekazujemy Państwu nie tylko wielokrotnie przetestowane, ale też uchodzące za bestsellery, artykuły znane na całym świecie. A są wśród nich niekwestionowane gwiazdy, jak choćby amerykańskie produkty Finest Call i Real oraz francuski producent Monin. Możemy też powiedzieć o nich śmiało, że to aktualnie jedne z najlepszych produktów na rynku. Przetwarzane nie tylko z naturalnych składników, ale też z uwzględnieniem innowacyjnych technologii po to, aby stanowiły wartościowy i pełen smaku, dodatek do napojów lub dań.

Ciekawą wśród nich pozycję zajmują również formuły tekstur, opracowane specjalnie na potrzeby, niezwykle ciekawej i nowatorskiej kuchni molekularnej. Nawet jeśli mielibyśmy eksperymentować z nimi wyłącznie w przestrzeni własnych czterech kątów, to z pewnością warto to zrobić. Tak innowacyjne artykuły spożywcze to świetna rozrywka. Przy okazji tych produktów można zaznajomić się z nowościami w świecie kuchni profesjonalnej, a także zgłębić nowe techniki gotowania lub przyrządzania napojów. Staraliśmy się, aby te produkty zyskały Państwa pełne uznanie ze względu na ich cenne wartości i naturalne pochodzenie. Warto także podkreślić, że należą one do grupy towarów z minimum substancji „niepożądanych” dla naszego zdrowia. W zdecydowanej większości, nie zawierają cukru w czystej postaci, lub sztucznych barwników, a ich cenna zawartość jest przetwarzana w taki sposób, aby zachowały jak najwięcej zdrowych elementów.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się