Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Bazy frappe Monin

Bazy frappe Monin są unikatowym produktem zapewniającym niepowtarzalny smak napojów robionych z ich użyciem. Są one podstawą do przygotowania perfekcyjnej kawy mrożonej frappe, smoothie, koktajli mlecznych lub gorącej czekolady. Starannie dobrane, wysokiej jakości składniki gwarantują, że każdy napój zyska niepowtarzalny smak. Niezastąpione w każdej kawiarni, barze i restauracji pozwalają nie tylko oszczędzić czas potrzeby do przyrządzenia napoju, ale przede wszystkim gwarantują, każdorazowo, wysoki poziom doznań smakowych u Państwa klientów. Równie dobrze sprawdzają się również w Państwa domach pozwalając delektować się ulubionym napojem o dowolnej porze dnia i bez względu na okoliczności. 

Filtruj według

Szeroka gama smakowa produktów Monin daje możliwość wyboru ulubionego smaku oraz łączenia kilku produktów w jednym napoju. Bazy do frappe Monin świetnie komponują się ze sobą oraz z innymi produktami barmańskimi z oferty Monin. Jedynym ograniczeniem jest tu wyobraźnia.

Bazy frappe Monin pozwalają nam na szybkie, a jednocześnie proste wykonanie pysznego napoju w dwóch opcjach - na zimno używając do zmieszania składników: blendera / miksera kuchennego lub granitora oraz - na ciepło korzystając na przykład ze streamer’a ekspresu do kawy.

Baza frappe Monin zapobiega spienianiu się mleka, co pozwala na uzyskanie aksamitnej konsystencji napoju, doskonałej gęstości oraz stabilności finalnego produktu. Jedna miarka bazy sprawia, że koktajl nie rozwarstwia się, a składniki nie oddzielają się. Produkt ekonomiczny – opakowanie 1,36 kg zawiera aż 46 porcji bazy. Precyzyjna miarka dołączona do opakowania pozwala na dokładność w korzystaniu. Produkt przydatny do spożycia przez dwa lata, po otwarciu przechowywać nie dłużej niż 60 dni.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się