Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Koncentraty Monin

Monin stworzył w pełni bezpieczny koncentrat bez zbędnych barwników, konserwantów, polepszaczy smaku, słodzików czy cukru. Nie zawiera również glutenu ani GMO. Produkt jest niskokaloryczny i w 100% wegański.

Koncentraty Monin pomagają zaoszczędzić czas i gwarantują każdorazowo świeżość i smak podawanych napojów i dań w Państwa gastronomii. Idealnie sprawdzają się przy przyrządzaniu wszelkiego rodzaju drinków, lemoniad, herbat mrożonych lub dressingów do sałatek. Szeroka gama smakowa koncentratów Monin - od ostrych po owocowe, korzenne i ziołowe, zapewnia niepowtarzalne doznania smakowe. Każda butelka koncentratu Monin jest wyprodukowana z całkowicie naturalnych składników. Dużą zaletą produktu jest również to, że jest niesłodzony, a jednocześnie wysoko skoncentrowany. Już jedna/dwie porcje koncentratu Monin pozwalają nadać naturalnie soczystego smaku Państwa lemoniadom, herbatom, koktajlom lub po prostu wodzie. Bez zbędnego cukru i innych składników pochodzenia chemicznego.

Filtruj według

Możecie Państwo używać każdorazowo jednego smaku lub mieszać kilka dla uzyskania niepowtarzalnego i spersonalizowanego napoju. Wygodne opakowanie 375 ml z pompką pozwala na optymalne użycie koncentratu. Jedno naciśnięcie pompki pozwala uzyskać 3 ml koncentratu o wartości energetycznej 10-13 kalorii. To tak niewiele przy wspaniałym efekcie finalnym.

Niezastąpione zarówno w działalności gastronomicznej, jak i w Państwa domach. Zaskoczą nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Koncentrat w przeciwieństwie do produktu pierwotnego pozwala na szybkie i ekonomiczne przyrządzenie napoju lub dania. Spośród wielu kroków potrzebnych do przyrządzenia profesjonalnego drinka, koncentraty Monin pozwolą na pominięcie kilku z nich związanych z myciem, krojeniem owoców lub ziół, ekstrakcją i czyszczeniem sprzętu znacznie ułatwiając codzienne obowiązki. To takie proste!

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się