Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Puree owocowe Monin

Puree Monin to innowacyjne rozwiązanie dla działalności gastronomicznych, jak i Państwa domów. Jest naturalnym substytutem dla przecierów owocowych, które wymagają dużej ilości pracy przy przyrządzaniu, a jednocześnie cechują się niską trwałością (zachowują świeżość jedynie bezpośrednio po ekstrakcji).

Puree Monin, w odróżnieniu od innych produktów barmańskich oferowanych na rynku, wyróżnia się dużą gęstością i silnym skoncentrowaniem. W co najmniej 50 procentach składa się z owoców konserwowanych w naturalny sposób przez wysokiej jakości cukier buraczany. Specjalnie opracowana francuska receptura gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów Monin cieszących się dużym powodzeniem na całym świecie. Puree jest doskonałe do produkcji wszelkiego rodzaju drinków, zarówno bezalkoholowych, jak i alkoholowych, koktajli owocowych, czy smoothie’s. Ze względu na swoją gęstość, świetnie sprawdza się również jako polewa do deserów lodowych (i nie tylko!). Jego skoncentrowana struktura sprawia, że jest to produkt niezwykle ekonomiczny. Jedno opakowanie puree posiada około 34 sugerowanych porcji produktu.

Filtruj według

Wygodna, litrowa butelka z zakrzywionym korkiem pozwala na szybkie i komfortowe użycie produktu. Dajemy Państwu również możliwość zamówienia specjalnie dedykowanego dystrybutora - pompki dla rozwiązań gastronomicznych by zminimalizować ilość ruchów przy użyciu, zachować dokładność w odmierzaniu ilości produktu oraz higienę pracy. Produkt nie posiada ograniczeń dotyczących terminu zużycia po otwarciu. Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Puree Monin uznane jest jako must have każdego koktajl baru czy kawiarni. Pozwala w prosty i szybki sposób stworzyć profesjonalny napój lub deser bez zbędnego trudu i pracochłonnych procedur. Usprawnij pracę w swoim punkcie gastronomicznym i zaskocz swoich klientów niezwykle wyrazistym smakiem i aromatem serwowanych koktajli. Dzięki temu produktowi wrażenia smakowe po spożyciu będą równie dobre za każdym razem, co pozwala na utrzymanie najlepszej jakości serwowanych napojów. Państwa klienci na pewno będą usatysfakcjonowani i wrócą po więcej.

Puree świetnie smakuje zarówno samo jak i w połączeniu z innymi produktami Monin. Można je dowolnie ze sobą łączyć i mieszać, nie stwarza to zagrożenia dla zdrowia. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Dużym plusem puree Monin jest to, że niezależnie od pory roku możemy cieszyć się orzeźwiającym smakiem owoców tropikalnych. Ostatnimi czasy dużym powodzeniem cieszy się banalnie prosty drink składający się z kilkudziesięciu mililitrów owocowego puree Monin zalanego ulubionym białym winem, winem musującym lub wermutem. To takie proste, a tak smaczne!

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się