Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Sosy Monin

Sosy Monin od lat znane, stosowane i doceniane są w gastronomii na całym świecie. Każdy z nich wyróżnia się intensywnym smakiem i aromatem zapewniając Państwu doznania smakowe na najwyższym poziomie. Firma Monin jest gwarancją jakości i solidności oferując wachlarz produktów przeznaczonych głównie dla działalności gastronomicznej, ale i doskonale sprawdzających się również w Państwa domach. Sosy Monin znajdują zastosowanie głównie jako dodatek do wszelkiego rodzaju ciast, lodów, owoców, kaw oraz czekolad na gorąco. Ich gęsta i jedwabiście gładka konsystencja sprawia, że sosy Monin są najlepszym wykończeniem serwowanych dań lub gorących napojów. Świetnie sprawdza się przy dekoracjach deserów będąc ich finalnym akcentem. Nie zastyga, nie twardnieje, a jego struktura się nie rozdziela co pozwala delektować się pierwotnym smakiem przez dłuższy czas.

Filtruj według

Dlaczego sosy Monin?

Co wyróżnia sosy Monin od innych produktów dostępnych na rynku? Przede wszystkim jakość. Francuska receptura sosów zapewnia im doskonałą, gładką konsystencję, a niepowtarzalny smak daje gwarancję zadowolenia Państwa klientów za każdym razem. Produkt ten jest niezwykle prosty w użyciu. Wystarczy już kilka mililitrów sosu by zamienić najbanalniejszą z potraw lub zwykłą, czarną kawę w smakowite doznanie. Ma szerokie zastosowanie w gastronomii, dzięki czemu oszczędza tak cenny czas potrzebny do przygotowania profesjonalnego napoju/posiłku. Nadaje im również ekskluzywności. Polecany przez baristów na całym świecie.

Sosy Monin wspaniale smakują same, będąc uwieńczeniem Państwa deseru czy kawy, ale również można je dowolnie mieszać według uznania ze sobą lub z innymi produktami Monin. Ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia.

Sosy dostępne w dwóch wariantach pojemności: w poręcznej butelce 500 ml lub w większej, wersji ekonomicznej 1890 ml. Do dużej butelki można zakupić pompkę dystrybucyjną znacznie ułatwiającej i usprawniającej korzystanie z produktu. Pompka oddziela porcję sosu o wielkości 15 ml, która całkowicie wystarcza by odmienić każdy deser lub napój.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się