Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Syropy Monin

Syropy Monin są głównym i jednocześnie najpopularniejszym produktem tej francuskiej firmy. Marka ma świetną renomę i dlatego też te właśnie syropy są najczęściej wybierane przez właścicieli barów, kawiarni i restauracji, jak również serwowane w domach. Monin to nie tylko największy producent syropów na świecie, ale świadomy producent dbający o skład swoich produktów. Ich gama licząca ponad 150 smaków jest naprawdę imponująca. Warto tu wspomnieć o tym, że we współpracy z najlepszymi barmanami i baristami na całym świecie cały czas powstają nowe smaki.

W syropach Monin mamy składniki pochodzenia naturalnego bez tłuszczu, cholesterolu i co bardzo ważne bez substancji konserwujących. Wspaniałe wyraziste smaki, jak również kolory zachęcają do ich natychmiastowego spróbowania.

Filtruj według

Syropy Monin są doskonałe do produkcji wszelkiego rodzaju drinków, zarówno bezalkoholowych jak i alkoholowych, koktajli owocowych czy smoothies. Ponadto ich skoncentrowana struktura sprawia, że jest to produkt niezwykle ekonomiczny. Poza samym syropem dajemy Państwu również możliwość zamówienia specjalnie zaprojektowanego dystrybutora – pompki, dla profesjonalnej gastronomii, po to, aby zminimalizować ilość ruchów przy użyciu, jak również zachować dokładność w odmierzaniu ilości produktu. Pompka jest nie tylko bardzo wygodna, ale też bardzo higieniczna.

W ofercie oprócz syropów jest również wiele innych atrakcyjnych produktów, takich jak choćby: bazy frappe, owocowe puree oraz sosy. Warto też wspomnieć o karmelowej lub kakaowej esencji zamkniętej w formie ergonomicznego pisaka, która rewelacyjnie podbija smak kawy i jednocześnie tworzy finezyjne dekoracje. Podsumujmy więc krótko, syropy Monin są uznawane za must have każdego baru czy klubu nocnego. Ponadto pozwalają w prosty i szybki sposób wykreować drinki lub koktajle owocowe o wyrafinowanym smaku. Natomiast nie angażują na długo obsługi baru. Należy pamiętać, że to produkt z najwyższej półki, a jego zastosowanie to nie tylko bar, ale również kawiarnia i świat kawowych oraz herbacianych inspiracji. Całkiem niedawno, podczas World of Coffe 2019, w Berlinie Koncentrat Zielonej Herbaty Monin zwyciężył w kategorii najlepszego nowego produktu. Zatem my nie mamy żadnych wątpliwości, bo nie trzeba lepszych rekomendacji aniżeli właśnie taka.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się