Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Naczynia z łupka

Naczynia z łupka to dość oryginalny sposób serwowania dań. Po pierwsze zwraca uwagę na kompozycję dania lub przystawki, po drugie jest ciekawym akcentem, który nadaje ton całej zastawie. Dwu lub trzypoziomowe patery i etażery z łupka to częsty element na bufetach, bo świetnie prezentują menu, a przy tym zajmują niewiele miejsca.

Warto podkreślić też fakt, że naczynia z łupka w agusto.pl są wytwarzane z naturalnego kamienia. Oferujemy je w różnych kształtach (okrągłe, kwadratowe, prostokątne). Co więcej każde naczynie ma unikatową strukturę powierzchni. Nadaje się do serwowania zarówno ciepłych, jak i zimnych dań. To oczywiście miła dla oka alternatywa dla zastawy stołowej ze szkła i porcelany. Ich głęboka czerń i szlachetna faktura jest atrakcyjnym dla oka urozmaiceniem. Dodatkowo na kamiennych platerach można serwować różne rodzaje dań i zazwyczaj taki sposób prezentacji jeszcze bardziej podkreśla walory potraw. Ponadto też dania serwowane na zimno pozostają dłużej chłodne.

Filtruj według

Naczynia z łupka produkowane są w 100% z naturalnego materiału. Należy pamiętać o tym, aby obchodzić się z nimi delikatnie i uważać na ewentualny kontakt z innymi elementami zastawy. Są bezpieczne i dopuszczone do kontaktu z żywnością. Co prawda nie mają takiej odporności jak porcelana gastronomiczna i nie można ich myć w z mywarkach, ale ich mycie nie nastręcza trudności. Czystość przywraca im mycie ręczne przy użyciu delikatnej gąbki i nieagresywnej chemii. Aby służyły jak najdłużej w idealnym stanie należy zachować dbałość przy ich przechowywaniu.

Natomiast walory estetyczne są niepowtarzalne i tego typu wyposażenie zapewnia naprawdę wyjątkowy serwis. Podane na nich potrawy z mięsa lub ryb i owoców morza prezentują się doskonale. To również świetny pomysł na wyeksponowanie owoców lub ciast czy deserów. Ciemne tło w postaci kamienia stanowi też kontrast dla dań kuchni egzotycznych oraz sushi. Z pewnością warto mieć choćby niewielką ich ilość.

W naszej bogatej ofercie łupków znajdą Państwo talerze, platery i etażery wykonane z naturalnego kamienia przez firmy takie, jak: Zieher, APS. Ich światowa renoma gwarantuje najwyższą jakość wykonania oraz elegancki, nowoczesny design.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się