Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Transport

Transport gotowych dań i napojów umożliwiają pojemniki (termoporty) do przewożenia żywności. W zależności od potrzeb, służą one zarówno do chłodzenia, jak i utrzymywania w cieple. Przy czym zakres zakres temperatury jest bardzo szeroki od - 30 aż do + 90 °C. Taki zakres temperatur skutecznie zapewnia materiał o właściwościach termoizolacyjnych. Dodatkowo pokrywy lub drzwiczki pojemników są wyposażone w uszczelki silikonowe. Ponadto w naszej ofercie proponujemy specjalne termoporty do płynów z wygodnymi kranikami spustowymi.

Filtruj według

Jeśli chodzi o transport niewielkich ilości dań, to wygodną formą są torby termoizolacyjne. Idealnie sprawdzają się do dostarczania dań na wynos. Dzięki specjalnej warstwie izolującej dania docierają do klientów w odpowiedniej temperaturze.

Niezbędne są również kosze do szkła o różnej ilości przedziałów i wysokości. Warto podkreślić, że mają one bardzo uniwersalne zastosowanie. Można więc w nich nie tylko przewozić, ale też magazynować szkło. Profesjonalne kosze do zmywarek przedłużają żywotność szkła. Są idealnym rozwiązaniem w magazynie, bo dzięki systemowi kolorów pozwalają szybko zlokalizować dany rodzaj szkła. Czyste szkło, które jest przechowywane w ten sposób to olbrzymie ułatwienie podczas organizacji dużej imprezy.

Z kolei do transportu wewnątrz budynku lub też w pomieszczeniach magazynowych konieczne są wózki gastronomiczne. Ich kompletną ofertę prezentujemy w kategorii: meble. Są tutaj różne modele, czyli wózki kelnerskie, transportowe, na pojemniki GN oraz inne.

Z pewnością taki sprzęt ułatwia świadczenie usług gastronomicznych na najwyższym poziomie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się