Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
Szerokość [mm]
Długość [mm]
średnica [mm]
wysokość [mm]
Filtruj

Finger food

Będąc na różnego rodzaju bankietach, czy imprezach okolicznościowych, na których serwowane jest jedzenie, możemy natknąć się na małe porcje potraw, dzięki czemu jesteśmy w stanie spróbować wielu dań. Do tego właśnie służą kieliszki, miseczki itp. finger food. Są to małe naczynia powstałe, by można serwować małe ilości potraw, deserów, czy trunków na różnego rodzaju imprezach

Tak zwane: „porcje na jeden kęs”, to bardzo wygodna i estetyczna forma ekspozycji potraw. W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór naczyń finger food. Należy pamiętać, że istnieją zarówno naczynia stworzone z tworzyw sztucznych lecz te nadają się jedynie do jednorazowego użytku.

Mamy również szklane naczynia finger food. Te cechują się niesamowitą odpornością na wszelkie szkodliwe czynniki zewnętrzne, gdyż stworzone są z najwyższej jakości szkła sodowego. Dzięki wytrzymałemu materiałowi mogą być wykorzystywane wiele razy, w odróżnieniu od tych stworzonych z tworzywa sztucznego.

Warto zwrócić uwagę na kieliszki finger food, gdyż są one bardzo użyteczne na wszelkiego rodzaju bankietach, gdzie serwowane są trunki w małych ilościach „na jeden łyk”. Dzięki eleganckiemu designowi, kieliszki będą się świetnie prezentować na imprezach firmowych.

Jeśli więc szukają Państwo niezbędnego, najwyższej jakości wyposażenia gastronomicznego bufetów to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo idealne produkty, gdyż nasz szeroki asortyment pozwala na wybór między dziesiątkami świetnych produktów.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się