Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Witrynki bufetowe

Będąc w kawiarni, lodziarni lub podobnych lokalach możemy dostrzec świetnie prezentujące się wypieki, które zamknięte są za szklanymi naczyniami. Te naczynia to nic innego jak witrynki bufetowe, które zostały stworzone z myślą o ekspozycji dobrze wykonanych wypieków.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment witrynek bufetowych różnego rodzaju. Dzięki nim eksponowanie potraw będzie jeszcze łatwiejsze! Wystarczy włożyć przygotowany wcześniej produkt do środka i cieszyć się wyglądem deseru.

Filtruj według

Posiadamy witrynki o różnych rozmiarach, pojemnościach i kształtach.

  • Rozmiar – dzięki niemu będą Państwo w stanie zmieścić produkt na konkretnej powierzchni. Posiadamy zarówno większe, jak i mniejsze witrynki, więc każdy znajdzie idealnie pasujący do jego lokalu produkt.
  • Pojemność – określa jaką ilość deserów będziemy w stanie pomieścić w danym naczyniu.
  • Kształt – jest do ważne z perspektywy designu lokalu, gdyż nie każdy kształt witrynki będzie pasował do każdego lokalu.

Należy również pamiętać, że produkty w naszym sklepie są wykonane z niezwykłą starannością, przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Gwarantuje to długość użytkowania oraz bezpieczeństwo, gdyż witrynki odporne są na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Jeśli więc szukają Państwo najwyższej klasy wyposażenia gastronomicznego kawiarni to w naszym sklepie znajdą państwo najlepsze towary na rynku.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się