Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Misy bufetowe

Misy bufetowe są bardzo powszechnym narzędziem w ostatnim czasie. Dzięki odpowiednio ułożonym misom bufetowym klient restauracji, bądź hotelu może w szybki sposób sięgnąć po ulubioną przekąskę serwowaną na ekspozycji. Misy bufetowe najczęściej układane są w bardzo elegancji sposób na paterach, które je godnie reprezentują.

Filtruj według

Najczęściej spotykane misy bufetowe wykonane są z wysokiej jakości przeźroczystego szkła, które pozwala na szybki wgląd w przekąski serwowane w misach bufetowych. Misy bufetowe są coraz częściej używanym naczyniem zarówno w restauracjach jak i hotelach oraz barach. Dzięki temu każdy klient może spróbować pysznych przekąsek i poczuć się jak w domowej atmosferze.

W misach bufetowych jak częściej serwowane są orzechy, bakalie i inne zdrowe przekąski, które mogą zainteresować gościa baru. Misy bufetowe można ustawiać są na paterze, tworząc piękną konstrukcję widoczną już na odległość.

Jeżeli w Twojej restauracji, hotelu czy barze nie ma pięknych mis bufetowych, koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny Agusto. Dzięki fachowej obsłudze znajdziesz dla siebie odpowiednią propozycję, która będzie pięknie prezentować się na bufecie Twojej restauracji, czy hotelu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się