Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Kosze

W trakcie transportu produktów gastronomicznych jednym z najbardziej problemowych towarów są artykuły szklane. Jest to spowodowane konstrukcją z kruchego materiału, który może się łatwo potłuc. Żeby uniknąć takich nieprzyjemności producenci wyposażenia gastronomicznego oraz magazynowego wyprodukowali kosze do szkła, które pomogą zapewnić bezpieczny transport butelek, szklanek oraz innych łatwo zbijających się produktów.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment koszy na szkło. Warto zapamiętać, że przy wyborze należy kierować się jakością, wymiarami oraz pojemnością, gdyż te współczynniki pozwolą na wybór idealnego do lokalu produktu.

Posiadamy zarówno większe jak i mniejsze kosze. Przedziały – bo tak nazywają się miejsca, w które będzie można włożyć szkło – są w różnych rozmiarach, by zapewnić możliwość transportu różnego rozmiaru szklanych naczyń. Należy również pamiętać, że do przedziałów wymaga się również konkretnej wysokości butelek.

Kosze do szkła wyprodukowane są z najwyższej klasy materiałów, by zapewnić bezpieczeństwo w pracy. Są one bardzo wytrzymałe i opierają się szkodliwym czynnikom zewnętrznym. Kosze na szkło to niezbędne wyposażenie restauracji oraz magazynów oferujących transport.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego restauracji to w naszym sklepie znajdą państwo towary najwyższej jakości zachowując przy tym atrakcyjne ceny.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się