Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Wózki

Praca w gastronomii wiąże się nie tylko z przygotowywaniem i serwowaniem potraw lecz także z rozładunkiem wcześniej przywiezionych produktów żywnościowych oraz rozwożeniem dań po lokalu. W tej materii znacznie pomogą wózki gastronomiczne, dzięki którym personel lokalu będzie mógł przewozić produkty spożywcze.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment specjalistycznych wózków gastronomicznych, dzięki którym rozładunek bądź serwowanie potraw będzie znacznie sprawniejsze, szybsze i bardziej komfortowe. Tworzywo użyte do produkcji takich wózków to najwyższej klasy stal nierdzewna, która wykazuje niesamowitą odporność na wszelkie szkodliwe czynniki zewnętrzne. Cała konstrukcja jest spawana, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać uszkodzeń, które mogą negatywnie wpłynąć na komfort użytkowania.

Wózki posiadają cztery skrętne kółka, dzięki którym wykonywanie manewrów będzie bardzo łatwe. W naszym sklepie znajdą Państwo wózki różnego rodzaju. Wybierając warto zwrócić uwagę na ilość półek, gdyż to właśnie dzięki nim będziemy w stanie przewozić większe, bądź mniejsze artykuły spożywcze. Przełoży się to również na ilość produktu.

Innym czynnikiem wartym zastanowienia są wymiary. Szerokość i długość wózka pozwoli na wybranie odpowiedniego produktu, który będzie świetnie pasował do wielkości lokalu.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego restauracji to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo najlepsze na rynku towary.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się