Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Serwowanie potraw

Serwowanie potraw w gastronomii to oprócz klasycznego serwisu do stolików również serwis na bufecie. Wyposażenie bufetowe obejmuje całą bardzo szeroką i różnorodną gamę artykułów. Po pierwsze umożliwiają one gościom wygodną i szybką samoobsługę. Po drugie ułatwiają serwowanie potraw na bufecie obsłudze. Dzięki nim dania na bufecie zyskują piękną oprawę.

Bufet to częste rozwiązanie podczas bankietów, przyjęć oraz eventów. Znajdują się na nim zarówno ciepłe, jak i zimne dania. Do tych pierwszych niezbędne są podgrzewacze bufetowe i kociołki do zup. Do drugich ekspozytory lub kompletne systemy bufetowe, które składają się z wielu elementów do jak najlepszej ekspozycji dań i deserów. Niektóre z nich mają minimalistyczną formę i wygląd, zaś inne są bardziej rozbudowane i wyszukane.

Filtruj według

Serwowanie potraw nie byłoby możliwe bez gamy tac, pater i etażer. Zarówno one jak i pozostałe elementy takie, jak naczynia finger food, stojaki i pojemniki bufetowe, koszyki a także łopatki i łyżki do serwisu są nie tylko bardzo praktyczne, ale też estetycznie wykonane.

Producenci artykułów i akcesoriów bufetowych mają olbrzymie doświadczenie w gastronomii. Dlatego już na etapie projektu przykładają wielką wagę do każdego detalu. Kierują się w znacznym stopniu kryterium funkcjonalności. Świadczą o tym zarówno coraz lepsze rozwiązania, jak i rodzaj materiałów. Dlatego tak często na wyposażeniu bufetu dominuje trwała i higieniczna stal nierdzewna, szkło gastronomiczne, a także wysokiej jakości tworzywa.

Z pewnością warto skorzystać z oferty osób z wielkim doświadczeniem w branży. Na tej podstawie do naszego sklepu wprowadziliśmy artykuły bufetowe specjalistycznych dostawców. Jedne z ciekawszych i najlepszych rozwiązań tego typu proponuje firma APS Germany. To naprawdę ceniony producent o zasięgu światowym. Z APS serwowanie potraw jest często nowatorskie, a przy tym łatwe w obsłudze i utrzymaniu czystości.

Ponadto oferujemy Państwu artykuły bufetowe firm Hendi oraz Stalgast. Działalnością gastronomiczną zajmujemy się od wielu lat i chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem przy kompleksowym wyposażaniu lokali gastronomicznych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się