Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Zestawy sztućców

Bardzo modne, ślubne listy prezentowe bardzo często zawierają, żelazną pozycję, a mianowicie zestawy sztućców. To sprawdzony i gustowny pomysł na prezent. W wielu domach używa się też innej zastawy stołowej na co dzień, a innej podczas niedzielnego, wykwintnego obiadu, czy też podczas przyjęć. Okazji do świętowania w domu jest całkiem sporo. Zazwyczaj też tradycyjny serwis obiadowy, a także zestawy sztućców składają się z większej ilości elementów. Zatem większa liczba gości nie spowoduje zamieszania.

Filtruj według

Dlatego też od lat dużym powodzeniem cieszą się zestawy sztućców w eleganckich opakowaniach. Taki dodatkowy komplet to także rezerwa, gdy nie mamy zbyt wiele miejsca w kuchni. Przede wszystkim można je łatwo przechowywać. W sklepie agusto.pl mamy dla Państwa małe, średnie i duże zestawy sztućców. Największy z nich liczy aż 72 elementy. Ponadto praktyczne komplety łyżek sałatkowych lub eleganckich łyżeczek czy też widelczyków do ciasta.

Przy ich wyborze warto wziąć pod uwagę te same kryteria, jak przy wyborze sztućców. Sztućce bliskie ideału są po pierwsze wykonane ze stali dobrego gatunku, czyli stali nierdzewnej. Taki materiał gwarantuje długoletnie użytkowanie i łatwe mycie bez wymagającej pielęgnacji. Zazwyczaj można je myć w zmywarce. Szczegółowe wytyczne podaje producent. Niektóre rodzaje sztućów należy bezpośrednio po umyciu wytrzeć delikatną ściereczką.

Po drugie dobrze byłoby dopasować sztućce do charakteru całej zastawy stołowej. Przy zakupie sztućców na prezent warto wybrać ponadczasowe i raczej klasyczne wzory. Tym też kierowaliśmy się my sami wybierając zestawy. Więc sztućce w nich mają raczej minimalistyczną formę. Są one również gładkie, bo uznaliśmy, że dodatkowe zdobienia niekoniecznie muszą pasować do wzorów zastawy. Sam wygląd to jednak nie wszystko, bo ważna jest wygoda użytkowania. Nawet najpiękniejsza łyżka lub widelec powinna dobrze układać się w dłoni i być odpowiednio wyważona. Źle zaprojektowany i po prostu niewygodny nóż to prawdziwa udręka podczas krojenia.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się